Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Belekezdjek, vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdjek, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy fiúval (16), aki nagyon nagyon belopta magát a szívembe, viszont egyik beszélgetésünk során kiderült, még sosem volt normális párkapcsolata. Mindig csak kevert, szórakozot valakivel, össze-vissza lefeküdt ezzel-azzal. Most is mialatt engem fűzöget, tudom van megint valami játszópajtija.

Kérdezte szeretném e hosszabb távúra ezt a dolgot köztünk, természetesen igent mondtam, viszont kételkedem benne, egyszerűen a hallottak után nem tudom komolyan venni. Nem szeretnék én is csak egy lenni a "játékai" közül. Nem tudom mit tehetnék.

16/l


2016. júl. 9. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon bejön, kezdj bele a kapcsolatba, de ne add magad könnyen. Ha húzod egy kicsit a dolgot, több elvárásod lesz felé mint az eddigi "áldozatainak" akkor kiderül hogy tényleg komolyan gondolja-e ezt hosszútávra. Ha komolyan gondolja akkor vár és küzd érted, ha nem akkor viszlát. Csak persze az is játszik hogy míg rád vár addig játszadozik mással, de ezt neked kell majd "kiderítened"
2016. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mindig csak kevert, szórakozot valakivel, össze-vissza lefeküdt ezzel-azzal. "

16 évesen? Ez nagyon mély szint..

2016. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyen srácok nem képesek változásra. Legalábbis, nem 16 évesen. Egy ilyen zűrös fiúnak legalább egy pár évre van még szüksége, hogy kiélje magát, különben sosem lesz normális kapcsolatban.

Egyébként képes lennél összejönni vele, miközben tudod, hogy melletted más is van? Mert szerintem ez elég nagy baj, egy kicsit becsüld többre magad! Nem egy olyan fiú van aki összetenné a két kezét ha egy ilyen lány mint te lenne neki. És nem kellene neki mellette másik. Az, hogy te kevés vagy és még így is szórakozik mással is, elég sokat elmond.

Szerintem legyen több önbecsülésed, és most hagyd ezt a fiút.

18l

2016. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!