Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Ott hagyjam?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete összejöttem egy fiúval. Tudom nagyon korai még, és senki se hisz nekem merthogy elvileg 1 hét alatt nem lehet beleszeretni senkibe de... Én már beleszerettem... Nagyon jól megvagyunk, éjjel nappal együtt vagyunk, vagy ha nem is facen hajnalig beszélünk.. A fiúnak 1 hónappal ezelőtt lett vége egy kb 1 éves kapcsolatának. Nagyon szerette a lányt.. A lány folyamatosan csalta őt, már hónapok óta nem volt jó a viszonyuk.. Nagyon tartok attól hogy én csak pótlék vagyok számára... Ezt már nem egyszer megbeszéltem vele.. Azt mondta nem hazudik, van még egy kis halovány érzése a lány iránt, de nem akar már tőle semmit, velem akar boldog lenni... De facebookon mégis olyan számokat szokott megosztani amik arról szólnak hogy elhagytál, megcsaltál stb... Nem akarok pótlék lenni... Félek hogy a későbbiekben még jobban beleszeretek, és nagyot koppanok.. Szerintetek mit csináljak?? Ott hagyjam??

2015. szept. 27. 17:31
 1/4 anonim válasza:

Figyi en is voltam hasonlo helyzetben. Szerintem ne hagyd ott. Termeszetes hogy 1 eves kapcsolatbol meg nem abrandult ki teljesen. Ha meg a csaj csalta is akkor plane hogy nem akar tole mar semmit:) tapasztalatbol irom.

17/F

2015. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ott, segits neki tovabb lepni aztan legyetek boldogok
2015. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne hagyd ott! Velem is pont ez volt a fiú szemszögéből! A mostani szerelmem nagyon sokat segített! Segíts neki! Adj neki időt!
2015. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még azóta is együtt vagyunk, minden megoldódott! :)
2015. okt. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!