Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar velem beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem beszélni telefonon a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőm megadta a számát, de bezzeg amikor hívom akkor soha nem veszi fel. Azt mondja hogy azért nem veszi fel mert szégyellős. De amikor találkozunk akkor pedig nem láttam rajta hogy az lenne. Egyébként vannak fiú barátai és azok előtt nem szégyellős és ha hívják akkor felveszi a telefont és skypon is beszél velük. Kicsit furcsa ez a lány szerintem. Miért csinálja ezt szerintetek?

2016. júl. 10. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismered még, rég rossz hogy már ilyen hamar össze jöttetek, és hogy miért csinálja ezt? Lehet hogy ép olyan társaságban volt akik előtt nem akarta fel vállalni hogy beretje van és vele beszél? Ki tudja
2016. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet mindig akkor hivod amikor baszik
2016. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért szégyellős előtted csak mert rád jó benyomást akar tenni. A többiekre meg nem így nem fél.
2016. júl. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Szia, én is ilyen vagyok (sajnos), mint a barátnőd. Én is nagyon szégyenlőssé válok, ha a szerelmem hív és nagyon nehezen veszem rá magamat, hogy felvegyem neki a telefont, mert annyira zavarba jövök olykor, hogy meg sem tudok szólalni:D Semmi gáz:)
2016. júl. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!