Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szerelemben 22 év korkülömbs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemben 22 év korkülömbség sok? 16L

Figyelt kérdés
tettszik egy 38 éves pasi,de nem néz ki annyinak
2016. júl. 11. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Fuck the world...
2016. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, majd 22 év múlva egyidősek lesztek. Várjunk csak...
2016. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
2-es nem is :/, mert ha a csávó fiatalító krémet használ, akkor 11 év is elég :3 és egyidősek lesznek .-.
2016. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sok, főleg hogy 16 vagy.
2016. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően nem is a külsejével lenne gond, mármint attól, hogy csak pl. 30-nak néz ki, attól még 38 éves és azért a belsőt, a gondolkodást, értékrendet tekintve elég nagy különbség van egy 38 éves férfi és egy 16 éves lány között, akármilyen fiatalos és modern gondolkodású is legyen az idősebb fél. Én is 17 éves vagyok, úgyhogy teljesen megértem, ha egy velem egyidős lánynak bejönnek a 30-40 éves férfiak, sőt igazából 50 éves férfit is tudnék mondani, aki szerintem nagyon jól néz ki. Sok "idősebb" férfi van, aki fiatalos és jól tartja magát és emellett vonzó, hogy erősek, értelmesek, tanultak, érettek, tapasztaltak, magabiztosak és biztonságot sugároznak. Viszont egy kapcsolatot nem tudnék elképzelni egy ennyi idős férfivel és szerintem egy normális középkorú férfi sem kezdene ki egy tinilánnyal. Van olyan ismerősöm, aki 23 évesen egy 50 valahány éves férfival van együtt és boldogok, esküvőt terveznek (egyáltalán nem egy érdekkapcsolatról van szó), de azért ez szerintem elég ritka és szerintem az esetek túlnyomó többségében ez nem egy működőképes dolog. Szerintem ennyi idős korban a 22 év az rengeteg, de azért egy ilyen mértékű korkülönbség szerintem később is meggondolandó.
2016. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Te 16 éves vagy, jobb esetben csak egy pár barátod volt eddig. És a komolyabb dolgok még egy kicsit távol állnak tőled (összeköltözés szint)

Ő 38, Már simán lehetne gyereke.

Mindegy hogy mennyinek néz ki, ez nagyon sok. Még egy 28 éves is sok lenne melléd. Inkább keresd fiatalabb fiúk társaságát és még élj egy kicsit.

2016. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, sok.
2016. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok. 36/F
2016. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
first of all: tanulj meg írni. kösz.
2016. szept. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!