Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelemben számít a korkülömbség?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos fokig !
2013. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerelemben nem.

De kapcsolatnál már igen

2013. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy fokig.
2013. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:
100%

Hát igen a kis fiatal lányok sokszor szerelmesek a náluk 15-20-vagy 25 évvel idősebbekbe is, de azt én nem tartom normálisnak ha ez fordítva is ilyen.


Kapcsolatban meg számít nagyon is a korkülönbség, de ez korosztályonként változó.

Szóval egy 15 éveshez egy 25 éves pasi szerintem sok, de egy 19 éveshez már elmegy.

20 év felett meg már igencsak más.

2013. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a korkülönbség ( 10 évtől már az ). Egyébként ha túl nagy, akkor v. a fiatalabb idősödik v. az idősebb fiatalodik. A környezetemben láttam már mind a kettőt.
2013. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Korosztály függő ... van amikor 5 év is sok (mondjuk 15 kontra 20) és van hogy 15 sem sok (25 és 40 pl.).

És ez vonatkozik kapcsolatra is nem csak szerelemre. Igen jó, hosszú kapcsolataim voltak tőlem 10 évvel idősebb nőkkel is.

2013. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egy ismerősöm, aki 22, együtt van egy 47 évessel...



sokan elítélik ezért.... de, ők, magasról le................

érted, nah, kérdező: ha igazán szereted, akk nem :D

2013. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!