Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdjek azzal a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek azzal a sráccal akibe én szerelmes vagyok, ő viszont csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel baráti kapcsoltunk volt, de beleszerettem.Úgy éreztem ő is többet érez irántam, mivel többször is hangoztatta, hogy tetszem neki, meg akart csókolni, sőt többször is célozgatott arra, hogy eltöltene velem egy éjszakát. Viszont mikor elmondtam neki az érzéseim, ő elutasított, azt mondta csak barátként szeret. (így viszont nem értem az előzményeket...ha vonzódik hozzám testileg, és szeret lelkileg, akkor....??) Amikor hívott magához éjszakára, sosem mentem, mert nem akartam úgy belemenni egy kalandba, hogy nem járunk, mivel még szűz vagyok. Most viszont már nagyon bánom, és szívem szerint vele szeretnék először lefeküdni. Nagyon szeretem még mindig. Talán életem szerelme. Szerintem egy éjszakában benne lenne ha én kérném....


Mit gondoltok a helyzetről?


21/L



2013. jan. 8. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha túl akarsz lenni a szüzességeden,akkor inkább egy olyannal,akit annyira nem ismersz...
2013. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem bánod, hogy nem párkapcsolatban veszíted el a szüzességed, akkor hajrá.
2013. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ebből a helyzetből, csakis te jössz ki rosszul, ha lefekszel vele.
2013. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy kivel mikor és hogyan szeretné elveszteni a szüzességét, de ha vele szeretnéd elveszteni, mert tényleg szereted, akkor szerintem ne kifogásokat keress.

Az azért már valami, ha legalább barátként szeret. Abban legalább van valami érzelem.

2013. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

miért annyira gáz ez? mármint gondolom nem 3 hónapja "barátok" szóval..

persze kétséges h hogy érintené ez a barátságot.

+ ez a tetszel nekem, szeretlek olyan hogy én is szeretem hangoztatni havercsajoknak mert hát szép és mint embert szeretem is.. igaznak igaz de ettől még nem tudnék vele semmi hasonlót kezdeni.

2013. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mókusgyilkos: több mint másfél éve ismerem a srácot...és a barátságunk kissé megszakadóban van, mióta egyetemet váltott, és alig látom. Ez már nem az a barátság mint fél éve volt..
2013. jan. 9. 00:02
 7/17 anonim válasza:
Szerintem ne.DE ha kihagyod akkor azt fogod bánni később!!
2013. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen helyzetben voltam tavaly és tényleg mondom h ne tedd!

Csak azért szeretted meg mert gondolom te is ritkán kerülsz így közelebbi interakcióba pasikkal, ráadásul szép szavakkal is elárasztott, ez már bőven elég egy szűz lánynak és már megvan a baj..:/ Te már szerelmes is lettél, de el fog múlni:) Ha csak barátnak lát meg skalpnak, nem hiszem hogy életed szerelme.. csak te látod így:( én is pontosan így éreztem. Ha neked fontos az első, várj amíg lesz olyan aki megbecsül és biztosan nem pattan meg szex után..

2013. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Viszont mikor elmondtam neki az érzéseim, ő elutasított"


Ennyire nem vakíthatott el a szerelem, hogy ne fogd fel amit írtál! Ha olyat akarsz tenni, amit bánni akarsz később, tedd meg vele!

2013. jan. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Életed szerelme... Na, ezt jegyezd meg, és nevess rajta egy nagyot, amikor majd tényleg melletted lesz életed szerelme. Egyébként hajrá, feküdj le vele, de ne lepődj meg, ha az a hír járja majd, hogy könnyen kapható vagy egy kis légyottra. Ha ez nem zavar, akkor minden további nélkül ess túl ezen és kész.
2013. jan. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!