Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik legjobb női barátomba. Mit kellene tennem? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű a helyzet amibe kerültem és bízom abban, hogy tudok tanácsot adni benne... A helyzet a következő:

Van egy lány barátom, akit még egy külföldi munka alkalmával ismertem meg. 9 hónapon át össze voltunk zárva egy hajón több más magyarral és más nemzetiségűvel együtt. Ő már a kezdetek óta tetszett mint nő, de ez alaposan háttérbe szorult, mivel alapból az életem is megváltozott, nagy stressz ért és elég volt arra koncentrálni. Másrészt neki is volt egy kapcsolata akkor itthon. Így csak szimplán jóban maradtam vele. Ahogy telt az idő egyre jobban rájöttem ,hogy egy nagyon aranyos kedves az élet minden területén talpraesett csajról van szó akivel lehet tervezni. Azonban ő sok negatív vonásomat megismerhette, mert az új munkakörülmények sok mindent kihoztak belőlem ami nem túl férfias és ezek hatására félek, hogy véglegesen betett a barátzónába. 9 hónap után végül hazament és énis. Egymást megölelve búcsúztunk el. Azóta a pasijával szétmentek egyedül van. Ő azóta kiköltözött Angliába és ott él dolgozik. Amióta nem találkoztunk jöttem rá, hogy külsőleg és belsőleg is olyan nőre van szükségem hosszútávon mint amilyen ő..... Néha még álmodok is vele. Ha a hajón voltak lelki bajaim Ő volt az akivel mindent meg tudtam beszélni.Ez mostanra bontakozott ki bennem és fogalmam sincs mit tegyek. Miatta képes lennék kiköltözni hozzá is. De fogalmam sincs lenne e értelme mondani ezt neki, vagy milyen úton módon hogy ne égessem le magam és ne tegyem tönkre a barátságunkat. :( Viszont én lennék a Föld legboldogabb embere ha Ő lenne a párom.



2015. nov. 15. 20:01
 1/3 anonim válasza:
Gyáva népnek nincs hazája.
2015. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első körben szerintem vedd fel vele a kapcsolatot. A mai világban ez már nem akadály. :)

Beszélgessetek sokat, aztán majd kiderül a többi.

Ajtóstól ne rohanj a házba!

Azon viszont érdemes elgondolkodni, érdemes-e egy biztos barátságot feladni egy bizonytalan szerelemért.

Sok sikert kívánok!

2015. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Reemélem utólag egyszer megmutatod neki ezt ezt a bejegyzést, mert ez nagyon szép, amit leírtál ide!
ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!