Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tett velem?

Figyelt kérdés
Amiota szakitottam a baratnommel azota egy lannyal se mukodik a dolog,ha netalan eggyel valamennyire osszejon es irunk meg stb,akkor irnak mas lanyok ram vagy olyankor lajkolgatnak meg stb,irok veluk is es akkor nem jon ossze a dolog akivel legelore akartam es akkor tobbet ezek a lanyok se irnak,es akkor megint egyedul vagyok,az exem nyalogassa a pasijat akkor is bamul engem,pedig szerintem nem erez mar irantam semmit.

2016. júl. 24. 00:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Mas baratomnak kapcsolatjaik vannak meg minden es nekem mar reg ota semmi amiota szakitottam
2016. júl. 24. 00:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fúh bazze, de nehezemre esett értelmezni, de sikerült ezaaaaz!


Először is tedd fel a kérdést magadnak: miért kell neked jelen pillanatban egy párkapcsolat?

2016. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert egyedul erzem magam es kene egy megerto lany akivel egesznap elvagyok stb. Nem megdugni akarom
2016. júl. 24. 00:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Én lassan 22 éves fejjel jöttem rá, hogy ahhoz, hogy egy működő párkapcsolatom legyen, ahhoz előbb együtt kell tudnom élni magammal, egyedül. Próbáld ki, hogy megpróbálod felfedezni magad, az önmarcangolás helyett.


Amúgy hány éves vagy?

2016. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elarulom akkor megmondod mit sirankozok ilyen fiatalon amugy 15
2016. júl. 24. 01:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsudi? Annyit értettem, hogy 15 vagy. :D
2016. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Am nem vagyok elkeseredve csak idegesit,hogy semmise jon ossze
2016. júl. 24. 01:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne légy olyan hamari! Előbb-utóbb csak összejön :D
2016. júl. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most 9diktol jonnek uj csajok a suliba remelem valami osszejon😂😂
2016. júl. 24. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!