Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adjam vissza neki amit velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam vissza neki amit velem tett?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm lassan egy éve .Ez az egy év alatt jó párszor megcsalt,megalázott. Már az első héten megcsalt,amikor el kezdtünk járni.És ezt folytatta.Ő összesen hatszor megcsalt.Próbáltam vissza adni neki 3x sikerült is. Mostanra már nincs ilyen gondunk,hogy megcsaljuk egymást (lassan fél éve). De én azt érzem hogy vissza kéne neki adnom ezeket, illetve a megaláztatásokat. Nagyon szeretem a barátnőmet és nem tudom hogy mit csinálak. :/Csináljam?

2015. okt. 15. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ettől neked jobb lenne? Különb leszel mint ő?

Mered kockáztatni a kapcsolatot csak azért hogy "bepótold"?

2015. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bubanatos locitromert maradtatok Ti egyutt?! Az elso megcsalasnal kellett volna ugy kivagni a csajt mint macskat szarni! Nem vagy normalis,hogy hagytad,hogy 6!!!-szor megcsaljon de o Se,hogy te is megcsald 3-szor. Ti hazasodjatok ossze mert nincs ket olyan ember aki jobban megerdemli a masikat mint Ti ketten! Ha jol esik csald meg persze, alacsonyodj Le a szintjere es eljetek boldogan!

Az ilyenek miert nem elnek nyitott kapcsolatban ha mar Mindenaron egyutt Kell legyenek?!

18/L

2015. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

NEM lennék különb, de az útóbbi időkben nagyon el fajultak a dolgok .Igaz most már nincs megcsalás.De úgy beszél velem mint ha nem is tudom kije lennék. Nagyon szeretem és tudom hogy ő is nagyon szeret engem.

Ezek olyasféle megcsalások, hogy pl. : smárolt/smároltam egy bulin valakivel .Szóval semmi köze a szexualitáshoz.

2015. okt. 15. 23:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagy a szerelem. Igy maradtunk együtt még mindig.
2015. okt. 15. 23:19
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha húúú de nagy a szerelem köztetek..nem kerestek másnál vigaszt.
2015. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
87%
12+ 😂😂
2015. okt. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szereted nem akarsz neki rosszat okozni...te tudod csald meg ha akarod de ettol mi lesz jobb? Megnyugodik a lelkiismereted? Vagy ez számodra elfelejtteti hogy 6-szor(!)megcsalt?ezzel csak egy rosszabb viszonyt alakithatsz ki...de ha esetleg "visszaakarod adni"...neked mivel jobb ha az akit szeretsz szarul erzi magat emiatt...?!! -_-
2015. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hány évesek vagytok, 13?
2015. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!