Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van esély arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra, hogy ismét lesz valami?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 hónapig voltunk együtt,ő most 17,én 20 leszek.Nagyon szerettem,ő is szeretett engem.A gond csak az volt,hogy ő még nagyon gyerek lelkű volt,én meg úgy kezeltem a dolgokat,mintha már komoly felnőttkapcsolatról lenne szó.Azért szakítottunk,mert ő azt mondta,hogy az,hogy annyi mindent teszek kettőnkért és ő meg nem tud semmit nagyon fáj neki és tisztel engem annyira,hogy ne okozzon nekem is ezzel fájdalmat és hogy nála valamiért ez elmúlt,rengeteget gondolkodott az egészen(gondolom azért,mert még ugye belül gyerek és nem állt készen komoly kapcsolatra,bár ő is szeretett volna),nem hagyta annyiban a dolgot,rengeteget gondolkodott rajta és próbálkozott,hogy hátha megváltozik nála ez az érzés.A szakításunk óta eltelt lassan 2 hónap és azóta is mindennap beszélünk,szoktunk veszekedni is néha,azoknak nem örülök.De általában ő szokott rám írni,néha direkt nem is írok rá,mert kíváncsi vagyok,hogy mi lesz és aztán a nap végén ő írt,vagy felkelés után nem sokkal köszön nekem.Elhívtam egyik délután valahova is,azt mondta,hogy neki megfelel a találkozó,de a szakítás óta csak egyszer futottunk össze.

Ja meg ugyanabba a suliba is járunk,jövőre ő lesz végzős én meg OKJ-n 2.-ik éven,szóval látjuk egymást mindennap.

Szóval szerintetek van még esélyem arra,hogy lesz valami?

Úgy érzem,hogy ő nekem az igazi,még soha egy lányt nem szerettem úgy mint őt.

Lányok válaszára vagyok nagyon kíváncsi,de mindenki válaszát szívesen fogadom :)



2016. júl. 24. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
sztm van. keresd a társaságát beszélj vele sokat járjatok el ide oda . és talán újra beléd szeret ..
2016. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esely mindig van. Kerdes, hogy erdemes-e.

A lany eltolt magatol. Most mitol kellenel jobban neki? Attol hogy TE nagyon akarod, az o fejeben ez nem feltetlen van igy. Probalj meg targyilagos lenni es a tenyeket a helyukon kezelni....HIDEG FEJJEL!!!! Az a legnehezebb mikor az ember szerelmes. De fogod noni :)

2016. júl. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tolt el igazából,mert mai napig ő keres engem általában,kértem tőle találkozót,azt mondta,hogy neki jó lenne.

Meg amikor szétmentünk,akkor kérdeztem,hogy valamikor újrakezdhetnénk-e és azt mondta,hogy igen.

2016. júl. 25. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:

A "tisztellek es nem akarlak bantani" egy ugyes lerazos szoveg. Nem azt mondja, hogy keves vagy; ezt vagy azt csinaltad....valojaban nem tud mondani semmit: megunt.

Valoszinuleg azert keres, mert meg nem jott mas erdeklodo,akit elonyben reszesitene. Magyarul rovid porazon tart. A lany nem csak gyerek, de szivat is. Felelotlenul jatszik veled; nem enged el.

Te pedig ne varj komoly kapcsolatot egy 17 eves lanytol. Nem valoszinu, hogy kepes ra. Meg a korodbeliek sem mindegyik.

2016. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerem annyira,hogy tudjam azt,hogy amit ide most leírtál az nem igaz.Tény,hogy még éretlen,de gyengéd lelkű és nem az a fajta,akit felelőtlenül megakarna bántani.Volt már lehetősége azóta újra összejönni mással is,de azt lepattintotta.Tisztában vagyok azzal,hogy nem képes még komoly kapcsolatra jelenleg.De én azt kérdeztem,hogy majd valamikor a jövőben lenne-e esély.
2016. júl. 25. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!