Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 8 GB-os Samsung...

Van egy 8 GB-os Samsung MicroSD kártyám, amit sem a Windows, sem a Linux, sem pedig a telefon nem lát. A kártya nem törött, és az eszközöket pedig másik kártyával ellenőriztem. Van rá valami esély, hogy ismét használható legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Néhány napja kiírtam rá egy Windows 7 teleptőt, de a gépem nem akart elindulni róla, ezért félretettem (ekkor még a telefon és a számítógép is látta), most ismét elővettem és megdöbbenve tapasztalom, hogy akármit is csinálok semmi sem érzékeli. Megpróbáltam elindítani a gépemet úgy, hogy csatlakoztattam a kártyaolvasót és így már látta a lemezt, de nem látott rajta partíciót és nem engedett hozzányúlni sem. Azóta mindig felforrósodik a kártyaolvasó valahányszor bedugom a gépbe.

2016. júl. 17. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy formázást megpróbálnék.
2016. júl. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld újra particionálni és utána formázni.
2016. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Abszolút nem látja, azaz a /dev könyvtárban sincs benne, vagy csak csatolni nem hajlandó?
2016. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

@3 A /dev könyvtárban sincs benne, viszont ha konzolból nézm, akkor két sort ismétel:

mmc1: error -110 whilst initialižing SD card

mmc1: card never left busy state

2016. júl. 23. 11:47
 5/6 Tom Benko ***** válasza:
A hibaüzenet alapján a kártya elhunyt.
2016. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is, hogy ezt jelenti, de azért reméltem, hogy mégsem... :(
2016. júl. 25. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!