Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok tartaná a kapcsolatot azzal. -többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval van egy kapcsolat, ahol egy év után a pasi bevallja, hogy mást szeret és szakít. Aztán újra összejöttök és eltelik még egy év. Zavarna, ha ezalatt kapcsolatban maradna azzal, aki miatt gyakorlatilag szakított veletek? Pl. csetben, smsben,ilyesmi.19/L

2016. júl. 27. 10:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Engem zavarna. Mert ha egyszer ilyet csinált akkor bizonytalan lennék hogy most nem csinálná e ugyan azt, főleg hogy tartja is a kapcsolatot vele.
2016. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Már ott nem értem, hogy lehet vele "újra összejönni".
2016. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az most legyen mellékes, hogy lehet újra összejönni. És egyébiránt engem is zavar, amit a párom meg is ért, de nem hajlandó változtatni.
2016. júl. 27. 10:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna. nyilván azért nem változtat rajta, mert a párodnak "igénye van rá"
2016. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne ezen változtatni?
2016. júl. 27. 11:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna. Megváltoztatni nem tudod, hacsak nem ölöd meg az illetőt, viszont ha komolyan elbeszélgetsz a pasiddal erről, talán megérti. Ha nem, akkor nincs mit tenni.
2016. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor nem tud téged dugni, dugja őt.
2016. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Döntés elé állítanám. Vagy én, vagy ő. Nem tűrném el, hogy azzal beszélgessen, aki miatt elhagyott, sőt, akivel talán meg is csalt.
2016. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, döntés elé kell állítani.

Megkérted őt, hogy változtasson, de ezek szerint nagy ívből letojja, hogy neked ez rosszul esik. Na most...meg kell neki mondanod, hogy vagy Te...vagy az a másik. Illetve kérdőre is vonhatod, hogy miért veszi semmibe az érzéseidet (itt még kicsit hathatsz rá azzal, hogy azt mondod: mivel nagyon szereted őt, igazán megvisel a dolog és félsz, hogy ismét elveszíted)

2016. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
vagy ő, vagy te 2 dudas nem fer meg egy csardaban
2016. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!