Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket is zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha a párotok nem hozná nyilvánosságra a kapcsolatot, ha egyszer azt mondja, hogy nagyon komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az még nem zavarna, hogy nem ezzel kezdi mindenkinek a mondandóját, de ha szándékosan letagadná azt számon kérném tőle.
2015. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mit értesz ez alatt? Nem rakja ki facebookra? leszarom. Nem mondja el a szüleinek sem hogy velem jár? Az már inkább.
2015. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

És az letagadásnak minősül, hogy kapcsolati állapotot nem írja ki, közös fotó eszébe sem jut? Közben pedig nőismerősök csak gyűlnek és gyűlnek....

2015. dec. 30. 19:54
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a neten élem az életem, így engem az a része nem érdekel. Ha a valóságban sem vállal fel, tehát letagad, ha valaki kérdezi, van-e párja, vagy én kije vagyok neki, nem visz társaságba, nem mutatja be a barátait, rokonait, azon kiakadnék.
2015. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A srácrol tudni kell, hogy fb-függő, amint kiteszem a lábam a látóköréből, már be is jelentkezik...plusz azt mondja, büszke rá, hogy vele vagyok. Nekem ebből jönne az a kérdés, hogy akkor nem pont azt érezné, hogy legszívesebben világgá kürtölné, ha ez igaz lenne?
2015. dec. 30. 19:59
 6/19 anonim ***** válasza:

En no vagyok, de en se rakok ki semmit a kapcsolati allapotomrol. Kepet sem. Es forditva is igy szeretem.


Szoval ez nem zavarna. A valo eletben viszont a baratok es csalad elott szeretnek nyilvanossagot.

2015. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hogy a face-re kirakja-e vagy sem, a legkevésbé sem érdekel.

Én speciel ilyesmit nem osztok meg, bár nem is vagyok függő.


Szóval a "nyilvánosságra hozatal" alatt nem a facét értem, hanem nem ismered egy rokonát, barátját, senkijét? Na ez a furcsa! Nem a faszbuk.

2015. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem ismerek senki ilyet...pedig azt mondja, hogy mindenkinek ( szülei, legjobb haverja) mutatott rólam képet..most ezt csak azért tettem hozzá, hogy ilyen szövegekkel jön, hogy mennyire szép vagyok, senki nem volt még rá ilyen hatassal...ehhez képest semmi nyitás a külvilág felé
2015. dec. 30. 20:13
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha nagyon tiltakozik az ellen, hogy a rokonokon kívül más is tudjon rólad (fb) az általában azt jelenti, hogy csajozik melletted. Az egy dolog, hogy sokan nem írják ki, hogy kapcsolatban vannak, de azt, hogy se közös kép, se olyan bejegyzés se semmi amiből kiderülhetne, hogy együtt vagyunk nem kerülhet ki, az röhej és nem tűrném :D Az ilyen mögött csak nagyon ritkán van, hogy nem más lányok miatt van.
2015. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is így látom. Ha még az a része igaz is, hogy mesélg otthon, az nem zárja ki, hogy titokban nem csajozik...ezért nyugtatna meg valamilyen szinten a fb-os nyilvánosság, de magamtól nem akarom felhozni neki, az lenne az igazi, ha magatol jutna az eszébe. Kérdés erre meddig érdemes várni...

2015. dec. 30. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!