Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért történik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés

Megismerkedek egy fiúval, összejövünk, minden jól alakul, aztán az egész romba dől. A srác elmondja, hogy ez így nem megy, mert neki bajai vannak(lelki baj, problémák otthon...)és az én érdekem miatt legyen vége.

Azt hiszik ezzel jót tesznek nekem, holott ez nekem csak rossz, hogy "magamra hagynak".Mi lehet a gond? Valamit én csinálok rosszul és esetleg nem merik bevallani hanem inkább magukra fogják?


15/l



2016. júl. 27. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ez már többször megtörtént akkor lehet, hogy veled volt bajuk. Miket csináltatok?
2016. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szex nem volt. De nem hiszem, hogy ez probléma lenne 2 hét együttlét után.Találkoztunk, rengeteget beszélgettünk, elhülyéskedtünk, sok közös dolog is volt.Minden jó volt, ezért nem értem miétt vetnek véget ennek.Jó persze az is lehet, hogy tényleg a lelki bajok miatt, de akkor miért nem engedi hogy segítsek? Hogy együtt oldjuk meg? Mindig mondtam neki, hogy számíthat rám bármiben.Akkor?
2016. júl. 27. 16:37
 3/5 anonim válasza:

Lehet nagyon nehezen tud neked kibontakozni. Ez megeshet, és ilyenkor fél, hogy téged fog megbántani azzal, ha emiatt rossz kedve van. Ezzel megvéd téged attól, hogy megbántson!


Örülök, ha esetleg segíthettem!

2016. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak úgy vagyok/voltam vele, hogy könnyebben átvészelem vele a rosszat mint nélküle.De nagyon szépen köszönöm a válaszdat.
2016. júl. 27. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez a problémám van, én fiú vagyok ugyhogy beavatlak, ha a lelki probléma őt érintené akkor nem szakítana. A probléma a családjával van, sok a veszekedés vagy valami, amit nem akar neked elmondani annak ellenére sem hogy együtt vagytok, mert egyszerüen nem bízik benned és nem mer megnyilni. Nem te leszel az első akivel ezért szakít. Addig jó a kapcsolat amig nem kerül annyira közel a csaj hogy megtudjon pár,, kellemetlen" dolgot az életedről..17/F
2016. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!