Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért történik ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Valahogy nem akar nekem összejönni ez a szerelem dolog. Nem ez a legfontosabb meg nem eröltetem de szabalyosan ellenem dolgozik a sors. Először volt egy fiú akivel tetszettünk egymásnak kb másfel évig aztan amikor kérdeztem legyen-e valami elutasított. Mire ezt kihevertem nagyjábol eltelt 3-4 hónap majd jött egy másik srác akinek megtetszettem udvarolt de mivel az első fiú miatt nem áltam készen egy fiúbarátra ezért elutasitottam vagyis azt mondtam neki várjon mert sok minden változás történt akkor velem. Eltelt 1hónap úgy éreztem valamilyen szinten beleszerettem a srácba aki akkora olyan nagy menő lett hogy elutasított mert nem tudott választani 3 csaj közül. Össze is jött egy nála 3 ével idősebb csajjal aki ráadásul dobta a pasiját egy ilyen idióta miatt és jártak 1 kemény hetet aztán a srác dobta. Közben engem elhívott egy végzős srác randira. Elmentünk tök jó volt minden azután viszont nem is szolt hozzám került és összejött az egyik osztálytársammal. Az elmult napokban meg egy icipicit megtetszett egy fiú. Elakartam mondani a legjobb barátnőmnek erre kiderült hogy 1hónapja együtt vannak. Tehát mindenki boldog ami nem is baj csak nem értem én mi rosszat tettem hogy minden egyes fiúval rosszul járok? Nem ez a legfontosabb számomra csak egyszerűen annyira peches és szerencsetlen voltam szerelmileg az elmult időben hogy kiváncsi lennék mi jöhet még :D ja és még az az érdekes hogy újból elkezdett tetszeni az első fiú talán ő is most kezd újra megnyílni majd előttem es ő egy olyan lányal kavarna akinek van barátja. Szerintetek?
2015. dec. 21. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Megtalálod életed párját és megjelenik Saitama.
2015. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pont erre gondoltam csak volt e valaki hasonló helyzetben es mit csinált
2015. dec. 21. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ülj le, röhögj egy jót rajta, hogy hogy történhet ennyi hülyeség veled, aztán folytatsd.

Annyi hogy szerintem a nemtudom az közelebb áll az igenhez mint a nemhez. Meg a igenből könnyebben lehet egy mégsem, mint a nemből :D

2015. dec. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

elég hasonló szituban vagyok én is, csak én a csajokkal járok így állandóan! :(

Van egy csaj akit szeretek, már 4 éve, de eddig barátságon kívül mást nem nagyon sikerült összehozni vele (de a remény hal meg utoljára)

2015. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!