Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit találjak ki vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki vagy mit vegyek vagy mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

baratommal most leszunk 1évesek es nemtudom hogy mitcsinaljak nekunk:(

o mindig vesz nekem valamit en meg nem vehetek neki mert nem fogadja el es oke o fiu de akkoris :\

olyanra gondoltam hogy sutok tortat vagy valami de nemigazan van otletem.


2016. júl. 28. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem simerünk titeket, nem tudjuk, mit szerettek, mik al ehetőségeid...


Ezek alapján attól kedzve, hogy vegyél neki egy kocsit, odáig is mehetünk, hogy meztelenül legyetek egymásé a Váci utcában.


De, csak hogy javasoljak mégis valamit: Tervezz neki egy napot, amiko olyanokat csináltok, amit szeret, és igen, főzz neki, süss neki.

2016. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglephetnéd egy vacsorával. (Persze ha nem épp vacsorázni hív el téged :'D) vaaaagy válassz egy filmet amit együtt megnéztek otthon. Hány évesek vagytok? Attól is függ, mit szerettek... :D
2016. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

en 17 baratom 19

hat baratom nagy motoros :D oda van a motorokert van is 3motorja

cross es versenyezni is imad

de arra gondoltam hogy sutok neki tortat valami motorosat mivel most fogok vegezni cukraszkent igy legalabb gyakorlasnak is jo de még melle akarok valamit azon kivul hogy terveztem egy napot hogy elmegyunk moziba stb csak azt nemtudom hogy o mit akar igen azis jo otlet hogy fozzok valamit vagy valami nade igen mivan ha vacsizni hiv?:D hat nemistudom :( vagy valakinek van valami otlete hogy mondjuk minek orulne egy fiu akkor ha nagy motoros stb? meg szeret pecazni is en meg uszni szeretek es mondjuk strandra is gondoltam de nemtudom ohh :(

2016. júl. 28. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!