Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mitől függ, hogy tudom-e...

Mitől függ, hogy tudom-e használni a telefonos check-in alkalmazást? Reptértől, vagy a légitársaságtól?

Figyelt kérdés
A légitársaságnak akivel utazom van saját telefonos alkalmazása, ahol be tudok előre csekkolni. Mivel online nem tudok, mert kinyomtatni nem tudom (éppen a nyaralóhelyen vagyok), ezért arra gondoltam, hogy a telefonomon intézem a check-int. Mitől függ, hogy a reptéren le tudják-e nekem olvasni/elfogadják-e a telefonképernyőt: a légitársaságtól, vagy magától a reptértől? Egyébként Mallorcáról utaznánk haza, így ha van valakinek erről a reptérről konkrét információja azt megköszönnöm, mert nem találtam sehol. köszönöm előre is a válaszokat!

2016. júl. 30. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkettőtől függ.
2016. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

>> online nem tudok, mert kinyomtatni nem tudom...


Ennek a kettőnek nincs köze egymáshoz... Online becsekkolsz (a nyaralóhely egyik recepciója közelében lesz wi-fi)és kiixeled azt az opciót, hogy ne nyomtatható verziót küldjenek (printable version), hanem a becsekkolási igazolást küldjék a mobiltelefonodra. Csak ez a két választási lehetőség van, az is a lap alján.


Én pont a tegnapelőtt csekkoltam be Bangkokban és pár másodperc után meg is jelent a telefonomon. De nem is volt rá szükség, az előre tartott és mutatott telefonomat elhesegette a csaj és kérte az útlevelemet és hogy mondjam meg, hova megyek. Név szerint pillanatokon belül megtalál a számítógépén.

Egy fontos dolgot jegyezz csak meg: repülőjegy-vásárláskor a visszaigazolásban van egy kód (booking referance) (pl. 52DTNJ). Ez vonatkozik a visszaútra is. Bárhol megszakítod az utat, a neved és ez alapján találnak meg a rendszerben (a kód tartalmazza a nevedet, a dátumot, az időpontot, a légitársaságot, a járatszámot, az ülőhelyet, hányan utaztok együtt, stb).

2016. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!