Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a szerelmemet?

Figyelt kérdés
Már több hónapja beszélgettem/találkozgattam egy lánnyal, nagyon szerettem, és ezt ő is viszonozta. De sajnos elrontottam azzal, hogy egy veszekedés után közöltem vele, hogy szeretem, de nem szemtől szembe, hanem facebookon. Neki ez nem esett valami jó, és emiatt csalódott bennem, és azt mondta idő kell neki. Másnap beszélni akartam vele,de azt mondta, hogy zárjuk, míg szép emlékeket fűzünk egymáshoz, és ő már nem érez úgy irántam, mint azelőtt. Mit kéne tennem, hogy visszaszerezzem, mert nagyon szeretem? Várjak, míg ő keres engem? Vagy hagyjak neki egy kis időt, és utána kezdjek el beszélgetni vele megint?

2016. aug. 1. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
mi van ?? azért mentetek szét mert azt irtad neki facebookon h szereted ? ...
2016. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mert hogy ő így csalódott bennem, hogy nem élőben mondtam neki először. :(
2016. aug. 1. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt én egy hatalmas baromságnak érzem már bocsi 21 és fiú vagyok én barátnőmmel mielőtt össze jöttem 3 hónapig ismerkedtünk facen nem egyszer írtam neki olyat h szeretem meg kezdem meg szeretni kedvelni stb...

utána össze is jöttünk 1 év 8 hónapja vagyunk már együtt.


Ha emiatt mondja h legyen vége akkor szerintem nem is akar tőled semmit a csja csak azért mondta h legyen miért el válnia tőled egy szimpla tini p*csa kifogás.

2016. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy zenes, tancos eloadassal.
2016. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!