Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a szerelmemet?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban éltünk egy jó ideig de vége lett mert az utóbbi 5 hónapban egyszer tudtunk találkozni nekem érettségim volt neki vezetés és egyéb más körülmények ami miatt nem tudtunk például az anyukája nem igen akarta leengedni. Félreléptem de annak a lágyabb változatában (tudom erre nincs bocsánat ) Emiatt nem is volt annyira kiakadva mert érezte de a távolság miatt ő sokat szenvedett és mondta hogy hanyagoljuk és majd 1x keressem meg szerintetek van esély még és ha várjak mennyit? tudom hogy nagyon szerelmes volt belém mert amit meglehetett élni az megéltük és nagyon szeretjük még egymást.

2016. jún. 4. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szakítsatok. Most, hogy vége ezekbdk a programjaitoknak (vizsga stb.) meg jön a nyár, könyebben megoldható. +Skype?
2016. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szakitottunk mar par napja vagyis inkabb ő de azt mondja nem tud abban bizni hogy megoldjuk.. pedig tenyleg mindent megtennek erte.. mondta h ne irjak neki nyar vegeig (nem hiszem h azert h kielje magat) rajtam kivul senkije se volt meg csokolozni se csokolozott csak velem mindenben en voltam neki az elso
2016. jún. 4. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!