Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátság, vagy ő? (Hosszú)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátság, vagy ő? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Két hete történt, hogy a legjobb barátom beteg volt, de a barátnőjét elengedte bulizni a társaságunkkal, mivel én is ott voltam, és "figyeltem" rá. Nos, ezzel a lánnyal (legyen Kata) baráti kapcsolatot építettünk ki, teljesen átlagosan. Az este folyamán dumáltam vele is, meg másokkal is, mikor egy régebbi haverommal elmentünk venni sört, kb 15 perc volt oda a bolt, +20 amíg megvettük, és visszaértünk. Ezalatt a bő félóra alatt előkerült mindenféle égetett szesz, amit Kata is előszeretettel benyakalt, és jól érezte magát.


Mikor már szállíngózott szét a banda, elkísértem a buszmegállóba, ott letettem és megvártam vele a barátnőjét, akivel ugyanazon a településen laknak, de a csaj sem volt már teljesen tiszta.

A hibát ott követtem el, hogy nem vártam meg amíg a busz elment.


Mi még kinn voltunk 3-man srácok, sörözgettünk, kicsit én is spiccesebb lettem, mikor csörgött a telóm, hogy nem jó buszra szálltak fel, és a város másik végén vannak, leszálltak, de már nincs több busz.


Katának a barátnője elment a barátjához, Kata barátja aki beteg volt akkor, nem helyben lakott, így felajánlottam neki, hogy aludjon nálam. Felmentünk hozzám, segítettem levenni a cipőjét, garbóját, stb.. és ruhástul befeküdtünk az ágyba. Ez volt úgy hajnali 3 körül. Közben Kata nem tudott aludni, mert ha vízszintesbe tette magát, forgott vele a világ, ezért azt mondta, hogy beszélgessünk már.


Felszínre jöttek olyan dolgok, hogy nem jó a barátjávala szex, nem foglalkozik vele, elhanyagolja, nincsenek programjaik, stb.. Én jó lelkiszemetesként elkezdtem neki tanácsot adni, mit hogy, stb.. Erre a válasz az volt, hogy: ,,Ahhoz képest, hogy barátnőd nem volt elég jó rálátásod van dolgokra." és szájon csókolt.


Katáról annyit kell tudni, hogy nagyon szép, és okos lány is, nekem régebben tetszett, de sikerült leküzdenem ezt, és csak barátként tekintettem már rá, mindaddig amíg aznap hajnalban meg nem csókolt.. Elkezdtünk csókolózni elég nagy hévvel, de akkor leállítottam, és mondtam, hogy ezt nagyon nem szabad, hagyjuk is, maradjon kettőnk között. Ő elkezdett sírni, hogy nagyon sajnálja, és nem akarta, csak egyszerűen jól esett neki, hogy egy fiú foglalkozik vele.


Egész este ápoltam, nagyon rosszul volt a történtek miatt, és az alkohol miatt is. Másnap d.u 1-2 körül ment el tőlünk, és megegyeztünk, hogy ami este történt, az a kettőnk titka lesz.


Ez tök jól is működött, csak hogy a haverom rámírt, hogy : ,,Hogy aludtatok?" .. Hirtelen, mint akibe villám csapott.. Akikkel voltam, az egyik srác elköpte, hogy feljött Kata hozzám..


Egyből a legrosszabbat feltételezte, bár nem alaptalanul. Megnyugtattuk én is, és Kata is, hogy csak itt alvás volt, semmi több.


Később ebből lett még egy kis probléma a suliban, ugyanis osztálytársak vagyunk, szóval mindenki füle hallatára kezdtünk ordibálni egymással, mint a majmok, ami kis dulakodásba is vezetett. Próbáltam leállítani, nem hergelni, bebizonyítani, hogy nem volt szex, de nem ment.. Ennyire bízott bennem, holott mindig kiálltam mellette.


Kata szakított vele, ez ráadás volt, mivel azt hitte, hogy MIATTAM szakítottak..


Most úgy állunk, hogy az osztályból pár embert ellenem fordított, a legjobb barátomat elvesztettem.


Tegnapelőtt feljött Kata d.u, hogy dumáljunk, és beszélgettünk is, csak nem erről. Sorozatot néztünk, kajáltunk, tök jól elvoltunk, és rájöttünk, hogy szeretjük egymást. Aznap este megtörtént a dolog.


DE MA!! A barátom elnézést kért, és belátta, hogy túlreagálta, és újra haverkodni akar, de Kata szeretne velem összejönni, és én is vele, de a legjobb barátomat sem szeretném elveszíteni..


Két oldalról húznak, mert egyik este nem hagytam, hogy egy lány az utcán éjszakázzon.. Fas.zán megjártam. :D


Nektek mi a véleményetek? Azon kívül, hogy egy méretes ökör vagyok?


Kata: 17/L

Én: 17/F

Haver: 18/F (bukott)



#szerelmi háromszög #dilemma #lefeküdtem a haverom csajával
2016. ápr. 10. 14:37
1 2
 1/15 feels_so_alone ***** válasza:
32%
Én "Katát" választanám. Milyen barát az aki egyből letámadja a másikat, miután jót tett valakivel aki fontos neki? Különben is ő engedte el a lányt, aki már szakított vele, ergo semmi köze hozzá. A másik, hogy megpróbálod a haveroddal megbeszélni a történteket (a csókot ne!) és azt, hogy járni szeretnél a csajjal, de szerintem-mint mondtam-semmi köze hozzá.
2016. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nemcsoda hogy nem bízott benned....amint szakítottak te szépen össze is feküdtél vele pff és még te nevezed magad barátnak..
2016. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Én is Katát választanám.Az ilyen "barát" az nem barát.
2016. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kis ri.banc kell barátnőnek, akkor maradj vele.
2016. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

"Egyből a legrosszabbat feltételezte"

Meg is történt aztán nem? Szerencse hogy nekem nincsenek ilyen "barátaim" mint te

2016. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
És mindezt 17 évesen, szép. Tanulás hogy megy? Jó sz4rul gondolom.
2016. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Katát válaszd ha ennnyire nem bizot meg benned akkor a csajt válaszd az igaz barátot nem zavarja az ilyen dolog es az tul megy még ha szexeltek volna aznap mikor ott aludt kata :) szval ilyenkor sokan azt mondják csaj nem áll az ember közzé de most a haverod állt közétek :) lessz jobb barátod is hidd el :)
2016. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Undorító vagy kérdező. A haverod meg gyerekes. A Katád meg egy ribi.


Más véleményem nem igazán van

2016. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

látom nem érkezett segîtõkész vász ...

szóval

Összejöhetsz Katával de NEM most. Aelé baratod most szakitott vele szoval még elég friss az élmény. ha most jonnel ossze Kataval nincs az az Isten akinek a barátod hinni fog hogy a buli estéjén nem volt szex. smárolas volt szoval mar ott meg letf csalva de addigra mar a kapcsolatuk gondolom a vegehez kozeledhetett. ha most ossze jossz vepe akkor gondolom eleg sokan fognak utalni mert : te vetted el a

csajat, amiben azert van valami. szoval a helyedben varnek 2

honapot(az 1 MINIMUM csak az meg eleg necces) es utana gyere osszea Katával igy a baratodnak nem esik annyira rosszul.

akkor mond el a baratodnak hogy összejonnel Kataval es ne legyen emiatt nagyon pipa es kamuzod hogy csak most tetszett meg es nem azota... a csajjal suliban ne beszelgess sokat csak amennyit szoktal

csak szep lassan egyre tobbet. Kataval meg beszeld a szitut hogy most meg nem lenne tul jo otlet nyiltan mutatni hogy eggyutt vagytok.csak majd kesobb. addig suliban semmi parkapcsolatra utalo

jel es csak messze az olyan helyektol talalkozzatok ahol ismerosok lehetnek. igy talan lehet esellyed mindkettot megtartani de azert tudd meg idovel a baratodtol hogy szomoru e a szakitas miatt. de amugy szerintem meg ezek utan is elveszitheted konnyen a baratodat de legalabb a fel osztaly nem fog utalni.

(mobil...)

2016. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
#9: Mert a te hazugsággal teli segítőkész válaszod baromi jó volt...
2016. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!