Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tehetnék még valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetnék még valamit?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom akivel kb. 6 éve nagyon jóban vagyunk.. Közben nagyon megszerettem és ahogy akkoriban láttam ő is engem ,de mikor ezt tudtomra adta akkor én párkapcsolatban éltem így kizáró ok volt,hogy miért nem..

Közben én elköltöztem (ennek már 2 éve) és így a távolság még nagyobb lett köztünk az akkori 200-300 km mára már 1800 km.. VISZONT sosem találkoztunk.. Skypeon tartottuk a kapcsolatot meg persze facebook/messengeren keresztül is.. Egy időben minden egyes nap aztán egyre kevesebbet.. Egyszer elmondtam neki ,hogy mit érzek és azt mondta ,hogy ő is szeret engem de a távolság miatt valószínű ,ha elmenne egy buliba és megismerkedne egy jó lánnyal nem lenne az a fejében ,hogy én "várok" rá..ezután (is?!) nagyon 'került' engem (ha lehet így mondani az interneten keresztül..:D )nem írt, meg se nézte amit írtam neki,persze utána jöttek a kifogások ,hogy ezért-azért nem írt vissza meg ne gondoljak rosszra.. 12 napja egy szót se beszéltünk.. Nem keres ,én se őt..

Mindig gondolok rá és arra,hogy tehetnék e valamit vagy hagyjam inkább... ? Ti mit tennétek?



2016. aug. 7. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt ; Én 18 éves leszek ő meg már 22 éves..
2016. aug. 7. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tennék egy nagy lépést.Találkozz vele.Beszéljetek.És próbálj meg vele mindent megbeszélni teljesen mindent.Szerintem sok mindenen változtatna.
2016. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szeintem hagyd..tudom ez elèg lelombozò ,de valòszìnű,hogy a sràc nem annyira van oda érted..különben ìrna neked rendesen..jönn majd egy ùj szerelem (fiatal vagy mèg) ès tùl leszel ezen a dilemmàn :)
2016. aug. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok remeltem ,hogy normalis valaszokat kapok.. Azota irt , pont tegnap.. De nem volt valami tartalmas a beszelgetes.. Lehet tenyleg hagynom kene de azert csak baratok vagyunk mar x eve :(
2016. aug. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!