Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan csókoljam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Már több mint 8 éve ismerjük egymást, de igazán 2 éve vagyunk jóba. Odáig vagyunk egymásért, de a csók a fiú dolga. Hogyan is csináljam?

2016. aug. 7. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
"de a csók a fiú dolga" Tévedésben élsz, kisanyám! Megcsókolhatod te is.
2016. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1: A kérdező a fiú és azzal van tisztában,hogy az ő dolga....


Amúgy igaza is van, legyen már annyi büszkeség egy lányban, hogy a csókot ne ő kezdeményezze.

2016. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A kérdező a fiú és azzal van tisztában,hogy az ő dolga...."


Attól még tévedhet. Attól, hogy kialakult egy olyan szokás, hogy "a fiúk kezdeményeznek", és az emberek nem kérdőjelezik meg, hogy mire jó, attól még baromság. Semmivel nem magyarázható az, hogy miért ne csókolhatna egy lány először, azon kívül, hogy "mert csak".

2016. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vannak helyzetek amikor jó ha egy lány csókol először de én lehet régimódi vagyok de úgy vagyok vele hogy a fiú kezdeményezzen és ő csókoljon meg :) egyébként meg ha fiú vagy akkor csak simán hajolj oda hozzá és nézd meg mit reagál ha nem húzódik el nyomathatod ezerrel :) de azért normálisan :) ha pedig lány vagy akkor is megcsókolhatod ugyanezzel a teknikával csak cukibban meg minden :)
2016. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Igazad van, tévedtem, csak megláttam ezt a kijelentést, és azonnal ezt válaszoltam. Bocsi! :D De attól még nem csak a fiú dolga. :D


Na... amúgy meg arra tereled a témát, és ha alkalmasnak érzed az időt, akkor megteszed.

2016. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)
2016. aug. 8. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!