Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csókoljam vagy várjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoljam vagy várjak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit 1 hónapja ismerek és szombaton jöttünk össze, sajnos Ő még nekem az első és elég félén voltam, szóval csak kezünket fogtuk meg ölelés, de puszi és csók nem volt. Azt hallottam, hogy volt neki pár napos kapcsolata, viszont a csávó azért hagyta el, mert nem akart csókolozni a lány vele. Elég szégyenlős, szerény. Holnap megyek vele moziba és nem tudom, hogy csókoljam e meg, mivel érzék iránta valamit (mindig rá gondolok, mindig vele akarok lenni) lehet, hogy szerelem és ezt mondjam e meg neki és csókoljam meg, vagy várjak? Vagy elmondom neki, hogy szeretem és szájra puszi.

2016. máj. 30. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ne mondd neki hogy szereted mert el fogod riasztani valószínűleg. De ha úgy van ahogy mondtad akkor ne legyél beszari és merd megcsókolni valamikor a randin (vagy utána). És ha ő is ugyanígy érez akkor nem fog visszahúzódni vagy megfutamodni :v
2016. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jártok, akkor mondd meg neki, hogy nem fogsz lelépni, nem csak egy-két napra tervezel vele. Ha meg csodálkozik, hogy miért mondod ezt, akkor mondd meg neki, hogy hallottad, hogy egyszer már valaki csúnyán dobta pár nap után, de te nem ilyen vagy.

A csókot tartogasd egy romantikus pillanatra. Pl. búcsúzáskor "véletlenül" megpuszilod a száját. De ha érezhetően izzik a levegő köztetek, akkor lehet lassan és egyértelműen közelíteni: egyre több puszi, simogatás, majd egy gyöngéd csók. Jó az, ha már ő is rá van hangolódva és már várja, hogy megcsókold. Attól meg ne félj, hogy nem akarja. Előbb utóbb akarni fogja, max fél attól, hogy csókolózni akarsz és ha esetleg elutasít, nem hagyja még, akkor meg ejted őt. Az is elképzelhető, hogy előbb biztonságban akarja érezni magát afelől, hogy nem csak a testét akarod, hanem tényleg rendesen járni akarsz vele.

2016. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm a válaszokat!


Úgy érzem, hogy Ő elég szerény és nem igen van felkészülve a csókra. A hétvégén voltam vele sétálni egy szép helyen, majd pár órát a kilátóba töltöttünk és beszélgettünk. Ott beszéltük meg, hogy többet szeretnék mint barátság és sokat szeretnék vele találkozni. Leginkább én beszéltem sokat és Ő nem, de azt mondta, hogy fájt a gyomra, s a későbbiekben is.


Először puszik lesznek és ölelések, aztán ha úgy érzem, akkor csók is lesz.

2016. máj. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!