Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyenek a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés

Szóval barátnőmmel 8 hónapja vagyok együtt. Kb. 1hónapja szünet van de úgy van hogy folytatjuk augusztus végén. Nekem már elegem van az egészből, eddig ki volt nyalva a s*egge neki minden szempontból :) és le se voltam sz*rva a szemében. Most meg, hogy megmondtam neki,hogy már nem szeretem és szeretném hogy vége legyen. Ő felhozta, hogy vége lehet a szünetnek csak várjunk még picit mert a baráti köréből sokan mennek egyetemre és most tudja csak őket nyáron látni.. nekem az egész szünet rosszul esett főleg, hogy ezt a dolgot az elején nem mondta. Mára már eljutottam oda, hogy ne érdekeljen az egész. Ő meg most kezdett el utánnam futni, konkrétsn napi 2x-3x hív folyamatosan írja, hogy szeret, meg hogy hiányzok ès már csak egy hét.. Mikor mellette voltam meg nem is érdekeltem, volt, hogy 2napig nem is beszéltünk és mikor ráírtam, hogy miért csak annyit mondott: "jólvan így". Miért kell ilyennek lenni és lesz*rni majd mikor már nem kellesz neki futni utána?

Én 16/F ő 18/L



2016. aug. 8. 05:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a butus ha egy lány alapján általánosítasz. Persze amit barátnőd csinál az nem korrekt, de te meg hagyod neki..
2016. aug. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt célom általánosítani :) eleinte nem volt ilyen csak egy pár hónapja a hiszti is erősödött meg a féltékenység is egyre kisebb dolgokra előjött..
2016. aug. 8. 06:07
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

De nézd a jó oldalát. Legalább tudod ,hogy nem egy hülye plázapitsa ,hisz nálad két évvel idősebb. Ami nagy eredmény!


Gratulálok!


https://www.youtube.com/watch?v=QIhnxx8ow2M

2016. aug. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem az :)) ajándékot attól függetlenül szeret kapni :D csak ezt a dolgot nem értem hogy amíg stabil minden miert kell a határokat feszegetni addig amíg az ember túl nem lép rajta aztán előadni a kis elesett lányt aki hú de nagyon szeret..
2016. aug. 8. 06:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, már így járt. Gondolom rájött, hogy jobb neki ha van valakije, nem téged szeret, hanem a helyzetet. Elképzelhető, hogy tart attól, hogy nem talál mást.

Ezen kívül nyugi, nem csak a lányok egy része ilyen... (Hasonlót én még nem tapasztaltam, másokat hallok panaszkodni.) ._.

18/l

2016. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az azért elég fura volt hogy kézzel írt levelet 2 A4-es oldalt amit eddig nem csinált, meg előhívatott pár közös képet és elküldte nekem levélben..nemhiszem hogy nem hiányzok neki csak a helyzet.. mert eddig azt lusta volt leírni hogy szeretlek.. egyedül azt nem értem hogy míg értelme volt az egésznek miért nem csinált hasonlót és miért akkor kell kapálózni mikor már szorul a nyakadon a hurok..
2016. aug. 8. 10:56
 7/12 Adamka1119 válasza:
Kamu az egesz amit a csaj mond,ne enfedd hogy szarjon a fejedre van neked szad is .
2016. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom :) nem is hiszem el neki :) mostmár késő és ő is tudja sztm csak meg probálkozik
2016. aug. 8. 12:33
 9/12 Dorisz0724 válasza:
100%
én ha fiú lennék fognám magam és a szemébe mondanám hogy mikor keletél nem érdekeltelek mikor már nem kellesz csinálod a fesztivált -.-"
2016. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt mndod, a lánynak mindene negvolt. Ismered a mondást: ha valamit nehezen kapunk, meg jobban ragaszkodunk hozzá. Most elhagytad és rájött, hogy sokat vesztett. Nem ismerem a lányt, de ha TE IS úgy érzed, talán adhatsz neki egy esélyt.
2016. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!