Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lányok?

Figyelt kérdés

Ti milyen fiúra/férfira vágytok?

Hogyan szeretnétek, hogy viselkedjen veletek, milyen legyen a külseje-belseje?

Ha megismerkednétek egy sráccal, nagyon megtetszene, de kiderülne, hogy fiatalabb(mondjuk egy évvel) mit tennétek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 7. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam jelenleg a max év 23. E kor körül a pasik megkomolyodnak nagyjából. Lehet velük komolyan beszélgetni, mégis hülyéskedni, megvédenek ha kell, kiegészít.

Belsőre humoros, kedves, védelmező típus, ha kell komoly, néha romantikus.

Külsőre legyen vézna (rosszul vagyok az izomagyúaktól) egy kis izom lehet rajta, és nem ártana ha űzne valami küzdősportot úgy mint én :)

Ha egy évvel fiatalabb lesz*rnám :) az nem baj.

Az álompasimat írtam le most neked :D remélem nem csak álom

2016. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Írj nekem privit, első. Én pont ugyanaz vagyok, mint akit ide leírtál, kivéve a küzdősport részét :D
2016. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2016. aug. 7. 20:00
 4/9 anonim válasza:

Szerintem a mostani 17-23 korosztály nagyrésze eléggé "elcseszett" emberekből áll. Persze mindig vannak kivételek szerencsére.:)

Én személy szerint szeretem az idősebb fiúkat, a barátom is 24 éves. Külsőre legyen barna bőrű, barna hajú, na és a legfontosabb hogy legyen nálam magasabb (183cm vagyok, gondolhatjátok milyen nehéz:) ). Nekem nem tetszenek a vékony fiúk, de felőlem lehet akár izmos, vagy mackós testalkatú is. Legyen egy férfias kisugárzása, amiről nem az látszik, hogy ő egy kisfiú.

Legyen humora, sose unatkozzak mellette, de ugyanakkor komolyan is el lehessen vele beszélgetni. Nem szeretem a túlzott önbizalommal rendelkező, mindig a középpontban lévő embereket, úgyhogy ezekkel a tulajdonságokkal rendelkező fiúkat inkább hanyagolom. Szeresse a gyerekeket, mivel nagyon sok van a családunkban.

Hát őszintén megmondva, nem tudom mit csinálnék, ha egy fiú fiatalabb lenne nálam. Ezt ott abban a pillanatban dönteném el.

Így ennyi.:)

2016. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az ideális férfi számomra 20-30 éves. Szeretném, ha udvarias lenne, odafigyelne rám, ha szomorú lennék megvigasztalna. Fontos még, hogy lojális legyen, és ne hazudjon nekem. Kezeljen egyenlő partnerként. Sablonos, de persze legyen kedves, barátságos, okos, érett.

Ami a külsőt illeti.. Hát, férfias kinézet, kék szem, sötét haj, jó stílus. De persze ez relatív. A belsőt többre értékelem.

Az utolsó kérdésre válaszolva pedig én nem jönnék össze egy fiatalabb sráccal.

2016. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Foglalkozzon velem, ne hanyagoljon el, de egyben legyen olyan mintha a legjobb barátom is lenne. Külsőre, legyen férfias, magabiztos. Belsőre pedig, legyen egy kicsit ki ismerhetetlen nekem, ne legyen olyan mint a többi srác, legyen humoros és enyhén titokzatos.

Az utolsó kérdéseddel kedves kérdező, le írtad az én jelenlegi helyzetemet. Nem zavarna hogy egy évvel fiatalabb, mint ahogy most sem zavar. Annál sokkal jobban tetszik nekem, minthogy fent akadjak az egy év korkülönbség miatt. Ha konkrét jelekből észrevenném hogy én is tetszek neki, boldogan nyitott lennék egy kapcsolatra.

18L

2016. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kulso:

Nagyon fontos, hogy 180+ legyen, mivel en is verem a 180-at. Szeretem ha egy sracon van izom, szeles vall plusz pont, es oda vagyok a nagy orru fiukert...:D A haj es szem szin nem kizaro ok, de altalaban a barna-barna kombo jon be.

18-24-ig, de ha beleszeretnek valakibe, pont nem erdekelne ha 1 evvel fiatalabb.:)


Belso:

Legyen spontan humora, ez valahogy nekem nagyon fontos, mert en is ezzel tudtam eddig tulelni az eletben mindent, es a csaladomnak, illetve barataimnak is megvan a fura, beteg humora...:D Ne legyen feltekeny, mert attol kiakadok, szamomra egy kapcsolat a bizalomra epul, en se hisztiznek, ha egyedul megy ide-oda, beszelget csajokkal, meg minden. Vezeto egyeniseg vagyok, de vagyom arra, hogy ez kiegyenlitodjon egy kapcsolatban, ugyhogy olyan srac mellett tudom erzelmileg/testileg is biztonsagban erezni magam, aki hatarozott kiallasu.

Kezeljen nokent, de ha ugyvan haverkent, hivjon le focizni,motorozni akar.

2016. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy magas legyen, 180 vagy több, mert imádok magassarkút hordani, és a 12 centisemben 177 körül lehetek. Imádom a szőke hajat(ami oldalt nem rövidebb mint felül), kék szemet, karakteres arcot. Az sem mindegy milyen ruhát vesz fel, utálok a mai divatot, cső gatya meg szűk pólók, és azok a borzalamas cipők jóisten:DD Az alap belső tulajdonságokat nem írom le, pl kedvesség. Tartsa meg a titkaim, segítsen a céljaim elérésében, ha éjjel hívom hogy jöjjön át beszélgetni vagy palacsintát sütni, akkor ne az legyen, hogy nincs kedvem, utána úgyis kapna desszertet:D Szeretem ha közvetlen valaki, és nem káromkodik állandóan. Nyissa ki nekem az ajtót, ha elhív valahova pl fagyizni akkor fizesse nekem is. Én is így szoktam, illik. Nem számít, hogy fiatalabb egy évvel, a lényeg hogy legyen érett, a saját lábán álljon, és ne az anyjától kelljen elkérnem:DD
2016. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!:)
2016. aug. 9. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!