Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy ne?

Figyelt kérdés
1 éve megismertem egy lányt nagyon szerelmes voltam belé de sajnos elrontottam szakítottunk nem akarok belemenni miért.. Nem csaltam meg! Naszoval az ido elteltével több lányt is megismertem miota szakítottunk de egyszerűen egyikel se működött mert én még mindig szeretem az első lányt! 1 év után se tudtam tultenni rajta magam! Próbáltam de nem megy... Ismeősöm mondta hogy írjak rá mert látta rajtam hogy nem olyan vagyok mint régen. Nem tudom mit csináljak. Azt gondoltam hogy az idő mindent megold.. Attol félek hogy én ennyire egy lányt se fogok szeretni.
2016. aug. 8. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mit tettél. Ha úgy gondolod, hogy megbocsátható akkor persze, egy próbát megér. De ha valami olyat tettél akkor felesleges zaklatni és csak neked is rosszabb lenne. :/ Azért sok szerencsét
2016. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj rá


annál rosszabb úgy se lesz mint most hogy nem is tartjátok a kapcsolatot és kételyek vannak benned



Kérdezz rá, legalább tisztán látsz majd

2016. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondhatni, hogy most én is ugyan így vagyok..De én mindenképp ráírok, tedd ezt te is.. sok veszíteni valód nincs.. legfeljebb, tudod, hogy már tényleg semmi esély.. Hajrá!!! :)
2016. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!