Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy ne?

Figyelt kérdés
Adott egy srác akivel egy házibulin találkoztam, nagyon jól elvoltunk, sokat beszélgettünk, ölelgetett, stb. Bejelölt facebookon. Kb. egy hónap múlva írt és nagyjából egy hétig beszélgettünk, mindig írt valami újat, hogy ne akadjon el a beszélgetés, de aztán valahogy mégiscsak abbamaradt. Távol lakunk egymástól, de mikor még beszéltünk, írtam neki, hogy nem biztos, de lehet hogy megyek haza a közeljövőben, azt írta, reménykedjünk, hogy így lesz. Ez viszont lassan egy hónapja volt, azóta nem írt semmit, ezért én sem írtam rá, nem akartam nyomulni. Viszont most azon gondolkodom, hogy ha megyek, ráírjak-e, hogy végül sikerült hazamennem, hátha meg tudunk beszélni egy találkozót. Vagy nem kéne? Végülis nem veszíthetek semmit, ha ráírok, nem?

2015. máj. 17. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki!:D
2015. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vesztesz semmit miért ne ha nem teszed lehet hogy egy nagyszerű kapcsolatról maradsz le :)
2015. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írj rá bátran
2015. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TheBodesz válasza:
Nyugodtan irj ra. Sok sikert!
2015. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!