Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy érjem el, hogy ne szeress...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne szeressem csak akkor, amikor én akarom?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már több mint tíz éve egymás szomszédságában, nyaralunk, de eddig nem nagyon foglalkoztunk egymással. Két éve elkezdtünk kavarni, hogy minden nyáron, amikor egyszerre vagyunk Kenesén, akkor együtt vagyunk addig, utána meg kpvetkező nyárig szünet. De nekem már először is nehezemre esett "kiszeretni" belőle, és alig vártam a következő nyarat. Hogy tudnám elérni, hogy ne szeressek belé, csak szimplán testi vonzalom legyen?

17/L



2016. aug. 9. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ti most a szex miatt vagytok együtt,vagy szerelem miatt?Ha szerelem miatt,akkor miért akarsz belőle kiszeretni?
2016. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele... csak együtt voltunk egy hétig. Csók, randik, fagyi, esti séták, tapik...
2016. aug. 13. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
És miért akarsz kiszeretni belőle?Miért nem folytattok távkapcsolatot,ha messze laktok.Ha nem akkor meg randizzatok 😉
2016. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves második!

A távkapcsolattal már mindketten megjártuk, és körülbelül négy órányi autóútra lakunk egymástól...

2016. aug. 19. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Bocsánat,hogy bele szólok,de ne adjátok fel a távkapcsolatot..:) Mi is 4 órányi vonat útra lakunk egymástól,és igen az rengeteg pénz,idő,energia,lemondás...de..szeretjük egymást. Pedig előtte nekem is volt 2 távkapcsolatom(az egyik Pest-Sopron,a másik Pest-Debrecen)..De ha akkor nem megyek bele,valószínűleg a jövőbeli férjem vesztem el..:) szóval ha igazán szerelmes vagy,próbáld vele megbeszélni.:) De ha nem,akkor pedig inkább hagyjátok abba a kavarást mert nehezebb lesz rajta túllépni...:/

16L

2016. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
86%
Ha ő is érez irántad,egy próbát megér :)
2016. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak itt az a baj, hogy anyuék sem nagyon tudnak csak arról, hogy estémként lejárunk a strandra "beszélgetni". De értitek ha bele is mennénk, nekem nagyon hiányozna az, hogy napi szinten lássam, meg hogy bármikor találkozhasdunk, esetleg átjöjjön, vagy ilyesmi...
2016. aug. 24. 09:45
 8/10 anonim válasza:
Hát cselekedj,nehogy azzal rukkoljon elő a nyáron,hogy már talált mást,aki a közelben is van :/ 17L
2016. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ne hagyjátok el egymást - távkapcsolat formájában pl.

Vagy ha neked ez nem megy, akkor ne gondolj rá, tereld el a figyelmed vagy ne találkozz vele Kenesen. De szerintem nem lehet rossz a távkapcsolat. Sem.

2017. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Távkapcsolatban lehet videó hívásozni pls Viberen, messengeren
2017. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!