Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amikor azt mondja egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt mondja egy csaj randin, hogy nincs meg "szikra" akkor igazából mire gondol? Többi lent 23/F

Figyelt kérdés
Tehát találkoztam egy csajjal, de ezzel a csajjal már régebben is találkoztam akkor volt egy kis konfliktusunk de tudta , hogy tetszik nekem (nem szerelemből) szimplán csak megakarom dugni régóta érdekes érzés ez...Na , és ez a beszélgetés odáig fajult, hogy egyébként külső szemmel szerintem röhejes lett volna az egész..tehát elhintettem elötte a szokásos mézes madzagot...dícsértem a személyiségét ebben minden bele tartozik majd a végére kicsit meguntam a dolgot, mert tudtam, hogy érzi hogy dugni akarok nem nagyon haladt a beszélgetés ezért hogy ő neki mi is a véleményre rólam egyáltalán tetszek e neki megkérdeztem...az első az volt, hogy amúgy tudom, hogy van barátod és neked lehet nem menne ez a dolog erre ő "ááá legyintett, és elbeszélgetünk mi" ezt mondta:D:D ez most mi a f*z? ok m1 nem adtam fel...tovább puhatolóztam erre összefoglalva egy olyan öreges azt se tudom hova tegyem lekoptatást kaptam hirtelen, hogy erre kérek magyarázatot**25 éves a csaj "Figyeld te egy jó kiállású gyerek vagy meg minden nem ezzel van a baj, hanem hogy nincs meg az a szikra tudod?" erre én "nem" ..és akkor TUDOD AZ A SZIKRA "JAJA tudom" ennyi:D MOST EZ MI??? Utána valahogy oda keveredtem hozzá a barátja is otthon volt, de végig velem beszélt meg röhögött mint a hülyékű(a szexről is beszéltem mint témáról direkt) kb leszarta mellettem a barátját(JA a barátja azért nem csapott pofán , mert a jó kiállású dolog tényleg igaz szóval elég furcsának tűnt volna , ha oda pattan és mondjuk nem verem pofán..ezután haza jöttem:D és kb ennyi volt a történet 1 szerintetek ez mivolt??? egyáltalán na m1...tényleg nem ma kezdtem a nőkkel a dolgot tudtam, hogy nem értem meg őket soha, de ez nekem sok...köszönöm a válaszokat ! HA LESZNEK ugye mert hajnali 3 kor jutnak az ilyen dolgok az eszembe...
2016. jún. 6. 03:13
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Azt akarta kifejezni, hogy nem dohányzik, nincs gyújtója.
2016. jún. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne te legyél már felháborodva mert kikosarazott egy olyan csaj akinek már van pasija!
2016. jún. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
magyarul egy debil gyurmagyuri vagy akivel esze ágában sem lenne dugni.
2016. jún. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem a legjobbkor, de nincs egy ezresed kölcsönbe?
2016. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezen mit nem lehet érteni?

Nincs veled semmi baja, de nem akar tőled semmit. Max. annyi kell neki, hogy elszórakoztatod társaságban.

De nem akar veled közelebbi kapcsolatba kerülni.

2016. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amúgy te most csak viccelsz, vagy tényleg ennyire nem vágod a szitut? 😎
2016. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jön le, hogy egy kis ügyeskedéssel meg lehetne oldani a dolgot. Nem kellett volna szerintem megkérdezned, hogy tetszel e neki, meg puhatolózni, inkább a tettek mezejére kellett volna lépni, fokozatosan megérniteni, majd egyre jobban :)
2016. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
első:D:D komolyan mondom erre gondoltam akkor én is...nem vagyok gyurma gyuri:D, és 7 dik válaszoló kicsit átgondolva ku**a igazad van. Na majd ,ha egyszer megint a szikráról beszélünk talán megpróbálom
2016. jún. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!