Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk (15-18)! Nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (15-18)! Nektek milyen egy ideális lány?

Figyelt kérdés

Nektek hogy nézne ki egy ideális lány, akivel szívesen összejönnétek? (pl. magasság, alak, haj, smink, szemszín stb.) Természetesen belsőt is írhattok, nem csak külsőt.

Köszönöm! :)



2016. aug. 10. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam legyen kisebb, legyen vékony (de ne durván), haja mindegy csak jól álljpn neki, ne legyen sok smink, szemszín mindegy. 15/F
2016. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú barna haj, szép nagy szemek, szemszín mindegy, alacsony, visszahúzodó, kicsit szégyenlős mert az aranyos :D,

ne legyen annyira vékony, inkább kicsit teltebb/husisabb de ne legyen kövér se, bőrszín igazából mindegy, de jobban megfog ha kicsit napbarnított,

divatosan öltözködjön, szép formás alakja legyen,

sportoljon valamit (amit akár közösen is űzhetnénk), ne legyen unalmas, tehát szeressen kimozdulni, sétálgatni a városba, ne legyen túl bulizós.


1.Nálam a legfontosabb az arc, de mindenképp hosszú hajjal (barna előny nálam)

2. A tulajdonságai szerethetőek legyenek,

3. Szép alakja legyen.


De ez mindd mehet a kukába ha valaki inkább belülről fog meg :)

Olyankor semmi sem érdekel, hogy hogy néz ki.

16/F


Szóval igazából nálam bárki szóba jöhet, amiket itt leírtam ez csak az ideál, nem azt jelenti, hogy csak ilyenekkel állok szóba :)

2016. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Belső: cuki, romantikus, lehet vele hülyéskedni, de azért ha kell nagyon is komolyan tudja venni a dolgokat, segítőkész, meg ilyesmik... Igazából ez az amit nem lehet leírni. Nem egy-egy tulajdonság a fontos, hanem az összkép, nem is tudom, hogy mondjam.


Külső: a magasság az számomra teljesen mindegy, szeretem az alacsony és a magas lányokat is, nem mintha a további tulajdonságok kőbe lennének vésve és más nem tetszhetne. Szóval viszonylag hosszabb barna haj, vékonyabb testalkat, de a legfontosabb a cuki arc és a szép szemek, de az utóbbit lehet a belső csillogtatja, nem vagyok benne biztos.


Összevissza beszélek már, ezért inkább abbahagyom.


15/f

2016. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Külső:

Hosszú haj, vékony vagy átlagos alak, semmi (esetleg nagyon kevés) smink. A többi nem olyan fontos számomra, a lényeg, hogy az összkép rendben legyen.


Belső:

Introvertált, intelligens, lehet vele komoly témákról beszélgetni. Ne kövesse a divatot ész nélkül, ne csak a mainstream dolgok (zenék, filmek) érdekeljék. Ne barátkozzon idiótákkal.

2016. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külsőleg: vékonyabb testalkat, 160 és 185 centi közötti testmagasság, rövid, váll feletti vagy teljesen felnyírt fiúsabb haj, fekete/barna/vörös hajszínek tetszenek nagyon, szőke nem annyira. Szemszín mindegy, a túlzott smink nem igazán tetszik, elég ha használ egy kis alapozót az arcára/kihúzza kicsit a szemét maximum, és tökéletes, de az is tetszik ha egy lányon egyáltalán nincs smink, senkinek sem tökéletes a bőre, ez természetes. A melle lehetőleg legyen kisebb, vagy max. közepes, fenék mindegy.



18/F

2016. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

17/f vagyok.


Testalkat: Csak ne legyen nagyon kövér, itt nem a ducibbakra gondolok, hanem arra hogy 160cm-el ne legyen 90 kiló.


Személyiség: Szeresse a scifi filmeket, szeressen ő is nevetni mint én. Tudjon főzni, sütni. Szeresse az extrém sportokat (én imádok snowboardozni), és legyen kicsit őrült.

2016. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!