Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit éreznétek, mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, nagyon szerettem azt hittem ő lesz a nagy Ő. És már az is megtörtént ( gondolom értitek mire gondolok) Nagyon kedves volt velem nem olyan mint a többiek, nem volt nyomulós és éreztem hogy nagyon szeret. Aztán nyárra el lettem paterolva a nagyszüleimhez, és ő megcsalt. Aztán olyan naiv voltam a szerelem rózsaszín ködétől hogy én kértem hogy jöjjünk újra össze. Aztán eljátszotta ezt megint és én megint visszavettem majd a végén írt egy SMS-t hogy ő engem már nem tud szeretni. Azóta minden este sírok, és egész nap rajta kattogok, és tiszta depi vagyok meg tökre ki vannak sírva a szemeim és ki sem mozdulok otthonról.

2016. aug. 10. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elso megcsalasa utan ki kellett volna dobnod! Ezt magadnak csinaltad, magadat tetted meg nehezebb helyzetbe. Ugyanis ott szenvedtel mellette, mikozben nyilvanvalo, hogy nem szeret! En is voltam igy, szakitani akart, de nem engedtem, aztan par honapig ment a nyogve nyelosen kapcsolat, majd egyszer elment bulizni, ahol osszenyalt egy csajjal, majd hogy a lelkiismerete tiszta maradjon - szerinte egy csok nem megcsalas, gyorsan elkoltozott meg kidobott, csak hogy este meg tudja d'gni a leanyt! Ugye? Igy jar aki foggal korommel ragaszkodik valakihez, aki nem szereti ot! Megjegyzem a kis k'rva nem jott be neki annyira, mert a romancuk 1 randit ert meg. Na mindegy! ... Engedd el, az ido mindent begyogyit, jon majd masik 5. Csak tanulja hibadbol es ne engedd, hogy megalazzanak! Ne engedd, hogy tiporjon! Ha nem mukodik, nem mukodik! Ha nem rajong erted veszettul, NEM O AZ IGAZI! Ne ragaszkodj valakihez annal jobban, minnel kevesbe kellesz neki. Ezt en 2 hapsival eljatszottam, aztan masik 4-el! Csak azok mar rohadtul nem hatottak meg, mert kizartam oket az eletembol. Ez az en nyomorom is! Tudom mirol beszelek ... Keress mas boldogsagot: baratok, csalad, sport, nem tudom. Ot pedig felejtsd el! Ne fogadd vissza soha tobbet, ez a hajo elment! Hidd el, jon ez meg neked bugni meg sirni, te meg majd lesz'rod! Pl engem egy pasi ugyan igy kivagott, megalazott, ra 4 evre meg ramir mezes-mazosan, hogy je hat latom, micsoda eletet elsz es milyen jo munkad van es talalkozzunk mar, mondtam neki, hogy ha otthon is vagyok, nem erek ra vele talalkozni, ugyanis azt az idot a csaladommal toltom. Igy is van!
2016. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyerek egy undorito patkany. Nem erdemli meg, hogy foglalkozz vele egy pillanatig is. Mar az elejen ajtot kellett volna neki mutatnod, de persze utolag konnyu okosnak lenni. Szerintem valamivel tereld el a figyelmed, igenis mozdulj ki. Menjel strandra, kirandulni, sportolj, amig meg jo ido van vagy szerezd be az uj iskolai cuccaidat, esetleg tanulgass egy kicsit. A lenyeg, hogy valamivel kosd le magad, mert akkor nem tudsz folyamatosan ezen a gyokeren kattogni.
2016. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalább tipikus elkényeztetett, seprűhajú volt?
2016. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most egy ideig még rosszul fogod érezni magad, de ez ilyen, majd elmúlik. A lényeg, hogy egyáltalán ne lépj kapcsolatba a volt barátoddal, ne nézd a facebookját és hasonlók. Mozdulj ki otthonról, csinálj közös programokat a barátnőiddel, legyél nyitott, szerezz élményeket, élvezd ki, hogy nyár van.


A jövőre nézve pedig az a tanulság, hogy tudatosítsd magadban, hogy veled hogyan nem lehet viselkedni és ha valaki úgy viselkedik, bármennyire szereted is éppen, annak mennie kell az életedből. Ehhez tartsd magad, legyél következetes és ne alázd meg magad semmilyen fiú miatt, mert az önbecsülésed többet ér, mint egy olyan kapcsolat, ahol megaláznak.


Nincs semmi baj, nem dőlt össze a világ, mindenkinek vannak szerelmi csalódásai, úgyhogy fel a fejjel és ne sajnáld túl sokáig magad.

2016. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!