Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom hogyan lehetnék túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan lehetnék túl rajta?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a barátnőm 17 távkapcsolatban vagyunk együtt fél éve,nem olyan messze egymástól.Nagyon szeretem a lányt minden hibájával együtt mert eddig a találkozásunkat nem igen segítette elő komolytalanságával és komoly kapcsolatoktól való félelmeivel de mostanra minden rendben van,hamarosan elkezdünk rendszeresen találkozni,de van egy dolog ami nem hagy nyugodni.Ő 16 évesen elvesztette egy olyan fiúval a szüzességét aki nem érdemelte meg és nem is szerette őt csak hülyítette és nagyon bánt a dolog hogy nem lehetek én neki az első mivel ő az lesz nekem és mindkettőnknek sokkal jobb lenne úgy.Tudom hogy nagyon gyerekes gondolkodás de szinte haragszok rá hogy ő is beállt azoknak a sorába akik meggondolatlanul elvesztik szüzességüket.Nekem nagyon nagy jelentősége van a dolognak nagyon különlegesnek tartom.Utólag ő is nagyon megbánta mivel tudja hogy velem szerelmes igazán először és már szinte minden nap ezen sírunk és szomorkodunk mert én nem tudom túl tenni magam rajta nagyon fáj a dolog és én már csak boldog akarok lenni és őt is boldoggá tenni.Hosszútávra tervezek vele és nem akarom hogy ez elrontson mindent hogy ilyen idióta vagyok de egyszerűen nem megy.

2016. aug. 13. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tényleg hosszútávra tervezitek akkor ezt fejezd be, hibázott és ezen már nem tudtok változtatni. Nem érdemes stresszelni magatokat ezzel, ő is már megbánta, nem kell neki még, hogy te is folyton belerúgj emiatt. Nem voltatok akkor együtt, nem csalt meg, akkor miért rágódsz rajta? Rakd rendbe a dolgokat magadban, ha meg képtelen vagy elfogadni, sajnos valakinek ki kell lépni a kapcsolatból, mert ez idővel csak rosszabb lesz.
2016. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,teljesen igazad van hogy nem igazságos egyáltalán ez részemről.Én vele szeretnék boldog lenni ő pedig velem nagyon küzdünk egymásért,csak nem tudom hogyan rakjam rendbe magamba ezeket a dolgokat.Folyamatosan azon agyalok hogy mi az az egy gondolat akár ami segíthetne ezt leküzdeni,mert elfelejteni nem szeretném mert akkor újra előjön hanem leküzdeni végleg és csak a jóra koncentrálni már.
2016. aug. 13. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy a barátnőd mennyivel fontosabb számodra, mint maga a szüzessége. Igen az első alkalom különleges, de nem ez a kapcsolat középpontja (főleg ha ő is elszeretné már felejteni), hanem, hogy mennyire szereted és kötődsz hozzá. Én örülök, hogy látok még hozzád hasonlót, akinek fontosak ezek a dolgok, de így tényleg ellököd magadtól és szerintem az lenne az utolsó dolog amit akarsz.
2016. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam túl tenni magam rajta és megfojtottam a barátnőmet a ragaszkodásaimmal és elvárásaimmal és még konkrétan nem is mondta ki de tegnap este betelt a pohár és valószínűleg szakítani fog velem de én még ki akarom javítani mondtam neki hogy tudom hogy hibáztam sok ideje sok mindennel de had javítsam ki találkozzunk beszéljük meg.Nem akarom elveszíteni nagyon sokat hibáztam nagyon bánom és még mindig nagyon szeretem nem tudom mi tévő legyek.
2016. aug. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!