Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék túl rajta?

Figyelt kérdés
Szeretek 1 csajt, de Ő nem szeret. Tudja jól hogy érzek iránta. Heti 1X 2X szeretne találkozni, beszélgetni elmenni ere ara. Közöltem vele szépen, hogy könnyebb ha nem találkozgatunk, részemről, mert elfelejteném, és ezért nem éri meg a városon átutaznom. De Ő teljesen kiakadt, sírt hogy elég nehéz neki most az élete és én is elhagynám. Nem akartam elhagyni, csak egy kicsit elfelejteni. Amúgy mindenkinek meg van a maga baja, és nem csak rám számíthatna. Mivel nem bírom ha sír valaki ezért megsajnáltam, és bocsánatot kértem. Pedig nem voltunk együtt soha, és még jó barátok se vagyunk. De Ő így is heti alkalommal keres, írogat hogy mikor tudunk találkozni. Többet nem akar tőlem mind barátság, szeretem őt és rossz hallgatni hogy másfiúkat dicsérget, most már ellőttem is. Viszont attól hogy barátságot akar csak, se érzem azt hogy barát lennék, inkább amolyan ismerős, de most már 1 nagy tesónak érzem magam a közelébe. Szeretnék megfeledkezni róla, de így nem megy. Megbántani pedig nem akarom. Ha összejönne valakivel, akkor is találkozna velem. Amúgy titeket zavarna ha a barátotok vagy barátnőtők mással is találkozna mind "barát"? Mit tehetek hogy megfeledkezek róla? Közöltem vele már hogy nekem így nem jó, de neki rosszul esik ez le.

2016. febr. 23. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy 100%-os bohócot csinál belőled. Komolyan képes vagy az ő lelki problémáit a saját preferenciáid elé helyezni ? Legyél már férfi. Kit érdekel, hogy sír ? Nem vagy te lelki szemetes láda.

Mond meg neki, hogy nem fogsz miatta szenvedni és pont. Hajrá.

2016. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha kiabálna szitkozódna, nem bánnám, de ha nekiáll sírni, egyszerűen sajnálom, nem bírom ki hogy ne kérjek tőle bocsánatot. Valóban bohócnak érzem magamat, szar alak vagyok lehet. De sémiképpen se fogok a lelkébe taposni, még ha szépen közlöm vele, akkor se tudom megtenni.
2016. febr. 23. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem érez irántad semmit (barátságon kívül)?
2016. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondd meg, hogy barátod van elég, te nem barátságot akarsz tőle, ha pasiént nem kellesz, akkor barátként meg nem maradsz...
2016. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!