Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért tilt le, aztán meg old?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt le, aztán meg old?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel mondhatni, hogy "együtt voltunk" 4 hónapig. Aztán volt egy kis vita és abbamaradt. Néha felcsörgetett viberen, elmondása szerint véletlen. De nem érdekelt. Mikor összefutunk ő néz köszön, de én arra se méltatom, abba ne menjünk bele, hogy miért vagyok ilyen vele. Lényeg megérdemli! 1 hónapja lassan, hogy nem keressük egymást. Feltűnt, hogy egyiknapról a másikra eltűnik a facebookról(letilt), nyilván onnan tudom, hogy anya profiljából megnéztem nem-e csak lehibernálta a profilját. Szóval..letilt pl este, reggelre visszaold. Nem egyszer megcsinálta. Ennek vajon mi az értelme? Nem kisgyerekről beszélünk, hanem 22 éves fiúról :) Mielőtt bárki mondaná, hogy gyerekes. :D
2016. aug. 17. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos magában:) És azt szeretné hogy valamilyen úton módon odafigyelj rá:)
2016. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, hogy mennyi idős, attól még erre nem lehet mást mondani csak azt hogy GYEREKES ... ovi az egész ... onnan kezdve, hogy "mondhatni" együtt voltunk, aztán "kis vita", de te már "arra se méltatod hogy köszönj neki" de közbe anyád face-ről lesed, hogy mit csinál, ő meg össze vissza tiltogat ... ez az egész úgy ahogy van ovi ... ha felnőtt emberek vagytok, üljetek le, beszéljétek meg hogy mi a probléma, ha van egyáltalán, ki mit szeretne a másiktól, vagy mit nem, ha senki többet harmadszor akkor meg hagyjátok békén egymást és keressetek mást .... sok sikert :)
2016. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még nagyon éretlenek a fiúk. És a volt pasid is az és nagyon gyerekes
2016. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szöszi_55 ***** válasza:
még mindig érdeklődik irántad :D és azt szeretné hogy figyelj rá.De ha valami undorító dolgot csinált és azért szakítottatok,akkor ne is törődjél vele.:)
2016. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!