Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek meg lehet gyozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet gyozni ilyen esetben egy szulot?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok.Megismertem 3 honapja egy 24 eves sracot.Nagyon rendes,dologzik,autoja van,rendezett csaladi hattere.

En 10.-es vagyok.Nyilvan meg egyetemre is szeretnek menni.Kb meg 6 ev tanulas al elottem.

A pasinak sem all szandeka nosulni vagy hasonlok meg jo par evet.


Hogyan tudnam meggyozni a szuleim engedjenek vele?

Elotte volt egy 1 eves kapcsolatom egy 20 evessel.

Mar nem vagyok szuz..de a szuleim nem tudnak rola.

Nem tudom hogy gyozhetnem meg oket


2016. aug. 19. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nem engednélek el......

És ahhoz, hogy már nem vagy szűz, gratulálok! (Y) Gondolom a srácnak se kéne sokat várnia rád...

2016. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Miert nem engednel?

Azt nem irtam,hogy jol tanulok..ezzel nem lenne baj

Meg ha mar nem vagyok szuz..

2016. aug. 19. 11:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért, ha már nem vagy szűz, irány a nagyvilág vagy mi?


A jó tanulásnak semmi köze ahhoz, hogy elengednek-e.

2016. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A szuleim attol feltenek,hogy ne maradjak terhes vagy,hogy ne rontsam el a jovom ha peldaul nem megyek egyetemre..
2016. aug. 19. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy 20 évest ne számolj sose egy 24 éveshez főleg, hogy 17 vagy.
2016. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Statisztikak szerint azok akik fiatal korukba kielik maguk utanna nem csalnak annyit.

Mi baj abba ha 24?Felnottesebben gondolkozik..mar nem csinalja azt mind 18 evesen

A mai nap a 18 eves sracok azt szamoljak ki szur meg tobb csajt..o mar ezen atesett

2016. aug. 19. 11:42
 7/12 anonim ***** válasza:
#5-os vagyok: én is 17 vagyok, nekem is az idősebbek jönnek be de azért a 24 kicsit sok nem? Ők már nem úgy élik az életüket mint egy tini/fiatal srác. Egy-két év múlva többet akar majd nem csak "járni".
2016. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem kell általánosítani oké?:D vannak 18 éves szűz srácok is, és vannak 24 évesen is akik azt számolják hányat szúrtak át. Ez nem ettől függ. Kor nem egyenlő az érettséggel, hidd el, vannak 40 évesen is olyan emberkék akik egy gyerek szintjének felelnek meg. Nem ilyen téren kell megnézni hogy valaki érett-e. Pont ezért a szüleid úgy gondolják, hogy a magad korosztályában kéne megtalálnod azt aki érett. Az hogy 24 éves felvethet különféle kérdéseket is, lehet hogy valamilyen téren sokkal okosabb, pl hogy kihasználjon. Nem tudod milyen könnyű lányokat az érzelmeikkel manipulálni, főleg a fiatalabb lányokat:D Nem mondom, hogy a te esetedben ez igaz, mert nem ismerem a helyzetet, de legyél azért valamilyen szinten tekintettel a szüleid véleményére, nem csak a rosszat akarják neked.
2016. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Inkabb nem is beszelek veluk es hagyom az egeszet:))

2016. aug. 19. 12:07
 10/12 anonim válasza:

Először is senkinek semmi köze hozzá, hogy szűz vagy-e vagy sem hidd el még a szüleidnek sem (mondjuk én a helyedben ide sem írtam volna ki, de örüljünk, hogy ezen az oldalon mindenki lehet anoním).

Másodszor az, hogy jól tanulsz és ennek semmi köze ehhez az hülyeség, mert a jól tanuló gyerekekben jobban megbíznak a szülők. Igaz ez is személyiségtől függ, de most ebben az esetben általánosítsunk.

Harmadszor, most így a végén ki jelentetted, hogy inkább nem is beszélsz a szüleiddel. Ezt úgy kell értelmezni, hogy titokban leszel a pasival vagy ,,nem ér annyit"? Ha utóbbi akkor valóban az egész fölösleges, mert ez azt jelenti nem érzel semmi komolyat.

Azért szerintem beszéld meg a szüleiddel, végülis te ismered őket és ha már megfordult a fejedben, hogy rákérdezz akkor van rá esély, hogy meggyőzd őket.

2016. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!