Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar hogy a párom elég gyakran kiirja ide gyk ra a párkapcsolati problémáinkat, mikor velem kéne megbeszélnie?Jó tudom.... énis ezt teszem most de nem tudok mit csinálni. Ha meg is beszéljük akkor is kiírja ( kiírta) . Volt pár amit tagadott. De nem tudok már mire következtetni. Ennyire nem bízik bennem v magában?Főképp önbizalomhiányról, megcsalásról és hasonlókról kérdezett, továbbá még a hangulataim is leírta és kérdezte mi mit jelent. Miért a gyk n kell ezeket kiírni? Miért zavar ennyire?

2016. aug. 19. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna egy picit, mert az idegeneknek semmi köze nincs hozzá.
2016. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most Te is kiírtad a párkapcsolati problémátokat...
2016. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna.....

Mellesleg ha ennyi problémáitok vannak már tini korban, nem is tudom, minek erőltetni (ha gyakran kiírja,gondolom,sok van). Adjatok egymásnak esélyt egy boldog kapcsolatra mással...

2016. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kettes :) tisztába vagyok vele ezt irtam is! De tényleg nem tudtam mást csinálni már. Emellett nekem ez csak a második kérdésem ami velünk kapcsolatos és én meg is szoktam ezeket osztani a barátommal.


Nem, szakítani nem szeretnék de nekem most megingott a bizalmam :(

2016. aug. 19. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak eteti a trollokat.:)
2016. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!