Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz vagyok ha engem zavar, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok ha engem zavar, ha a barátom más lánnyal úgy viselkedik mint velem mielőtt összejöttünk?

Figyelt kérdés

Így kicsit olyan mintha az a lány lenne az "utódom".

Kis dolgokról van szó, kedves mosolyok, bókok, lelkizés, átfacebookozott éjszakák. Mi is pont így jöttünk össze. És nem arról van szó, hogy nem bízok a barátomban, tudom hogy nem fog megcsalni, engem szimplán az zavar, hogy egy másik csajt is lelkileg ilyen közel enged magához, ráadásul úgy hogy nem is ismeri annyira. Ezt néha eljátssza egy-egy csajjal és engem nagyon bánt. Nekem is vannak fiú barátaim, de egyikkel sem vagyok hasonló viszonyban sem mint a barátommal. És el is várom tőlük, hogy csak szimpla haverként kezeljenek, ne azért jópofizzanak velem mert lány vagyok. Szerintem ez így lenne normális, ha valaki kapcsolatban van. A túlzott lelkizés meg, lelki összekapaszkodás egy ellenkező neművel soha nem vezet jóra. Egyet ért velem valaki?


2015. aug. 5. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
a barátoddal kéne ezt megbeszélned, hozd fel a témát és mondd el hogy rosszul esik ez neked:(
2015. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 E1D1E ***** válasza:
Neki lehet, hogy ilyen a stílusa és nem is akar semmit sem attól a lánytól, csak nála ez a normális működés egy lány közelében.
2015. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, ne tartsd magadban!

Az én csőrömet is bökné, ha ilyen lenne a barátnőm (ha most lenne).

2015. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!