Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nők mi a véleményete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők mi a véleményete az mgtow-ról?

Figyelt kérdés
Én szimpatizálok vele. 17/f ( Nem vagyok ronda és egészséges vagyokí)
2016. aug. 19. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az meg mi???
2016. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ha tudsz angolul akkor megérted egyes

2016. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

2: Nem tudom, hogy jól értem-e :)

Nőgyűlölők???

2016. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen nőgyűlölők de nem ártanak a nőknek csak megszüntetik velük a kapcsolatot. Én csak a cölibátus részével szimpatizálok.
2016. aug. 19. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem igazán értem, hogy ez mire jó.

Nem kötelező párkapcsolatban lenni.

Nem kötelező szexelni.

De ezért miért kéne gyűlölni minden nőt? Nők között ugyanúgy vannak értelmesek és hülyék is, mint a férfiak között. Nem a nem alapján döntöm el, hogy valakivel jóban vagyok-e. Most ha én is utálnék minden férfit, akkor pl. az egyik legjobb barátom nem lehetne a barátom, mert ő férfi. Közben meg ő az egyik legjobb beszélgetőtársam. De megfosztottam volna magam ettől, ha ilyen szélsőséges gondolkodásom lenne.

2016. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
81%

Ennyi idős korban még nem hozhatsz ilyen döntést. Igazából 25 éves korod után fogalmazódik meg benned, hogy mit is akarsz az élettől. Egyelőre legyél MGTOW annyiban, hogy a tanulmányaidra, aztán meg a munkádra koncentrálsz, addig hanyagold a csajozást, teremts inkább magadnak biztos egzisztenciád, majd tapasztalni fogod, hogy a nők is máshogy fognak hozzád állni. Jó dolog, ha a saját utadat járod, több lehetőség van, lehet az is hogy valaki (egy nő) csatlakozik hozzád és veled tart az úton. Soha ne gyűlölködj, higgadt fejjel kell döntened arról, hogyan éled az életed!

32F

2016. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Milyen dolog ez hogy nőgyűlölők?! Olvass már utána mielőtt ilyen baromságot kommentelsz. Nagyon nem erről szól. Csupán a feminizmus egészséges ellensúlyozására és a gusztustalan propagamda ellen jött létre ez a reakció.


Ezek a férfiak nem nőgyűlölők sőt.. nagyon is kedvesek velük.


Viszont racionálisan gondolkodnak és látják hogy a nők egyre többet akarnak miközben szinte semmit sem adnak. Ezért nem mennek végig a hosszas "párválasztási procedúrán" hanem inkább telibe****** az egészet. A nő csak viszi a pénzt, hisztizik, a jogait követeli és hangsúlyozza (pl abortusz amibe ugye a férfinak nincs joga beleszólni) miközben elnyomja férfit. A szándékos alaptalan megalázásról amit a médián keresztül kifejt pedig nem is beszéltem... Lásd feminizmus. Nos ők ebből nem kérnek, ahogy én sem.

2017. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
" A nő csak viszi a pénzt, hisztizik, a jogait követeli és hangsúlyozza (pl abortusz amibe ugye a férfinak nincs joga beleszólni) miközben elnyomja férfit. A szándékos alaptalan megalázásról amit a médián keresztül kifejt pedig nem is beszéltem... Lásd feminizmus. Nos ők ebből nem kérnek, ahogy én sem." Hát öcsém, ha ez nem nőgyűlölő hőbörgés volt..:D Anyádról is így vélekedsz? Bezzeg az ő pénze jó volt, mi?
2017. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rossz volt a szemészed pajtás. Vedd le a szemüvegedet és akkor lehet látni is fogsz. ;) én sem foglalkozok az anyáddal bár ahogy elnèzem lehet ráférne. ;D
2017. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!