Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek még számít hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek még számít hogy a fiú szűz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Tapasztalatból mondom, hogy igen számít nekik... Én tartogattam, hogy olyannal veszítsem el akivel komolyan gondolom a dolgokat, találtam egy ilyen lányt 20 éves koromban és amikor elmondtam neki, hogy még szűz vagyok, szakított velem. Persze vannak kivételek, de az én példám is mutatja, hogy jól pórul járhat az ember...


22F

2016. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem első barátnőm volt ilyen, hogy "csak szűz fiúval" mert nem viselné el hogy volt mással előtte... akik féltékenyek azoknak számít de amúgy akik picit értelmesebbek azok túl lépnek az ilyen baromságokon :)
2016. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Megmondom oszinten, hogy ha tudom elore, hogy a baratom szuz, akkor nem jovok vele ossze. Nekem nincs energiam, idom es kedvem sem elkezdeni benazgatni meg tanitgatni hogy mit hogy. Valakinek ez pozitivum, nekem nem jon be. Inkabb legyen tapasztalt, de azert ne az a mindenkit meghuzott mar, aki szembe jon az utcan.
2016. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem számít. Például szívesebben örülnék annak, ha az esetleges barátom szűz lenne, mert ő is várt, és együtt veszítjük el, minthogy előttem már volt 10 csajjal.
2016. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel tudom, hogy mindenkinek egyszer túlkell esnie rajta...

Van akinek számít, van akinek nem. Ez olyan, hogy csomó olyan fiú van, akit meg az zavar, hogy a barátnőjének már ő az 5.-6. srác.

Bár, ha 20-25 évesen szűz, kicsit furcsállanám, de emiatt nem szakítanék vele.

2016. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem ez nem erdekelne hogy szuz-e vagy sem legalabb tudnam es orulnek neki hogy en lennek neki az elso es o is nekem szoval engem ez nem izgat es csak ezert nem hagynam ott a fiut foleg ha szeret es normalis 17/l
2016. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én jobban örülnék neki, ha szűz lenne és én lennék neki az első. De ha volt már előttem lánnyal, az sem zavarna.
2016. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít. Ez kezdő lány is sokkal nyugodtabb, ha tudja, hogy a másik is ,,tapasztalatlan".
2016. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem:)
2016. aug. 16. 07:02
 10/10 anonim ***** válasza:

1 válaszoló.

Szerintem ez olyan romantikus amit írtál már mint ,hogy vársz az igazira ,hogy azzal veszizd el ez aranyos.

5 válaszoló

Ebben nem lenne semmi fura

25 éves vagyok és még szűz és amugy lány.

2019. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!