Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szeret? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Hogy tudnám kideríteni, ha megcsalt?

Figyelt kérdés
A napokban megismerkedtem egy aranyos, kedves lánnyal facebook-on. Rengeteg közös van bennünk.. Aztán az első ismerkedési nap után megbeszéltünk egy találkozót. A találkozás jól sikerült. Ez most lehet, hogy durván fog hangzani, de elmentünk az erdőbe és csókolás után egymásnak estünk. Megtörtént az, de nagyon élvezte és persze én is. :) Mondjuk ezt már találkozáskor megbeszéltük. (Az ismerőseim szerint az nem normális, hogyha már első ismerkedésnél a szexet lebeszélik a lánnyal) De persze ő is akarta és én is.. A lány azt mondta, hogy velem sokkal jobb volt mint a volt barátjával, mert én óvatos voltam és gyengéd, a volt barátja meg erőszakos volt. (A furcsa az volt, hogy rengeteget beszélt a volt barátjáról..) Csókkal váltunk el egymástól, mikor hazamentem azt írta facen, hogy nem tudja eldönteni, hogy járjunk-e, mert még érez valamit a volt barátja iránt, de persze nem akar lerázni, mert kedvel engem.. Sőt, azt mondta, hogy bír engem.. De többként mint egy barátot. Az egyik ismerősöm ismeri őt, aki azt mondta, hogy 3-sráccal beszél, persze perverz dolgokról.. A lány meg nekem is mondta, hogy az egyik fiú barátja elküldte a nemi szervéről a képet neki..... :( Meg nem mindig ír vissza facen. :/ Valamikor csak úgy szó nélkül lelép. :( 20/F A lány pedig (15/L)

2016. aug. 19. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, következőnek menj le 14 év alá 20 éves létedre, lehet azok hűségesebbek.
2016. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret, csak alkalmi szexre kellettél neki. Nem érdekled komolyan. Nem csalt meg, mivel nem a barátnőd, de természetesen más srácokkal is szexelt. Remélem, óvszert húztál. Keress mást.
2016. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gáz az. hogy nem használtam gumit.:( Análisan csináltuk, mivel megvolt a havi neki..
2016. aug. 19. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ideje meglátogatnod a szakrendelést a biztonság kedvéért. Gondolom összecsokizta a farkad hegyét is. Az sem túl egészséges. Legközelebb húzzál gumit, ha pedig hátulról toszod a leánykát, akkor beöntéssel előtte tisztítsd meg a járatot.
2016. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel kell beöntést csinálni?
2016. aug. 19. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
20 evesen miert ez a kis fiatal kellett?...Szerintem ebbol ugysem lesz kapcsolat.
2016. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert ő egy kedves, megértő, cuki lány. :) Megőrülök érte. :$ Gyönyörű szép. Szeretem
2016. aug. 19. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Öcskös, legközelebb bordélyba menjél. Azok nem fognak rinyálni és szivatni, erkölcsileg pedig azonos szinten vannak a leányzóval. Meg veled is.
2016. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!