Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, hogyan állhatnék bosszút?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya módon csalt meg; fiatalkorom ellenére kidolgozom a belemet, hogy ne kelljen teljesen a szüleimre támaszkodnom, ő pedig addig, amíg dolgoztam, másokkal hancúrozott. Nagyon szerettem, amit tudtam, amit tehettem, megadtam neki. Amikor szakítottunk, a fejemhez vágta, hogy ő többre vágyik, szeretné, ha több pénzt vinnék haza. Ezt így mondta szó szerint. Nagyot csalódtam benne, nem gondoltam volna, hogy ennyire felszínes természetű. Rettenetesen megalázott, megbántott.

2016. jún. 26. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást... ő csak egy pénzéhes ....:$
2016. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A bosszúval csak lealacsonyodsz az ő szintjére.

Légy férfi!

Lépj tovább!

2016. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mire kiírtam a kérdésemet, addigra én is arra a következtetésre jutottam, hogy érdemesebb hagyni az egészet a francba. Tovább kell lépni.
2016. jún. 26. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnos tényleg annyit tudsz csinálni,hogy próbálsz túllépni. kerüld el, ha látod se nézz rá , tegyél úgy, minthogyha nem létezne. ez nagyobb karddöfés , mint valamilyen gyerekes bosszú.

és próbálj legközelebb olyan lányt keresni akivel együtt tudod építgetni a jövőd,nem csak kihasznál.

és sajnálom:(

2016. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb bosszú ha leszarod és nem válaszolsz neki nem írsz vissza csak egyszerűen csá aztán meg majd ha észhez tért akkor fog utànnad nyomorogni és az elég jó bosszú ha akkor is leszarod.
2016. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben áldanám az eget, hogy nem vagyok többé ezzel a szemét lánnyal. A legjobb bosszú pedig az, ha keresel egy új, normális barátnőt és boldog leszel vele. ;)
2016. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress egy sokkal jobb lányt, aki értékel téged. Nem éri meg, hogy tovább foglalkozz vele. Sok szerencsét báttya :)
2016. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen azt jól teszed , hogy tovább lépsz. Szerintem még örülj is neki h vége lett, ha valaki ennyire pénzéhes nem lehet vele mit kezdeni. Amúgy hány évesek vagytok ?
2016. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!