Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-19 éves párok! Megválaszoln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-19 éves párok! Megválaszolnátok a következő kérdéseket a kapcsolatotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Mentek több napos nyaralásra kettesben a párotokkal, a családotok nélkül?

2. Milyen gyakran találkoztok a párotokkal? Szerintetek "egészséges" a mindennapos találkozás és a mindennapos együttalvás? (a KOROSZTÁLY 15-19, tehát még nem költöztek össze)

3. Megünneplitek a hónapfordulókat? Ha igen, hogyan?

4. Hány hónap járás után feküdtetek le először? (ha már megtörtént!)

5. Ha a párotok bulizni szeretne menni a haverjaival/barátnőivel nélkületek, hogyan reagáltok rá?

6. Ha éppen egy barátnőtökkel/haverotokkal vagytok, hányszor veszitek elő a telefont, hogy írjatok a párotoknak? Vagy megtisztelitek annyival a barátnőt/havert, hogy nem telefonzotok előtte?

7. Mennyire hanyagoljátok a barátaitokat, ha kapcsolatban vagytok? Vagy meg tudjátok találni az arany középutat, hogy mindkét félnek jó legyen?


Előre köszi a válaszokat! :) Remélem nem kérdeztem túl személyes kérdéseket, talán a 4-est, de ilyen kérdéseket is feltettek már gyakorin és úgyis névtelenül kell rá válaszolni, szóval szerintem nem gond :D



2016. aug. 20. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Nem, de tervben van.

2. Változó, ahogy épp kijön. Lehet hogy hosszabban tart a a kapcsolat ha nincsenek a felek mindig együtt, ez olyan mintha már összeköltöztek volna, ami 15 évesen nem tudom hogy jó e, de nem az én életem, nekem mindegy:D

3. Nem és az évfordulókat se, sőt valentinnapot se tartunk.

4. Még nem feküdtünk le, de tervben van (25-6 hónapnál járunk ha érdekel)

5. Simán mehet ahogy én is nélküle, de nem járunk sűrűn bulizni, inkább kocsmás beszélgetés haverokkal.

6. Csak akkor ha épp valami mást csinál az akivel vagyok, vagy valamit sürgősen kell írjak. De ez így több órás találkozásoknál 3 alatt van, van de általában semmi.

7. Nem hanyagoljuk őket, nem vagyunk egymásra tapadva a barátommal hogy csak kettőnkről szóljon az élet.


19 évesek vagyunk.

2016. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igazából egy barátnőm miatt tettem fel ezeket a kérdéseket, mert egyszerűen annyira rá van akaszkodva a párjára, és a párja is rá.. és azt hiszik, ez így egy jó kapcsolat, holott ők az ÖSSZES válaszodnak az ellenkezői. Ő 15 éves, a barátja meg 18.

Én is ilyen kapcsolatot akarok majd, mint a tiétek! :)

Jöhet még válasz!!

2016. aug. 20. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Nem.

2. Heti 2-3. Egészséges.

3. Talival, elkényeztetem picit, vagy meglepem valamivel.

4. Nem történt meg még (4 hó).

5. Történt már ilyen, ő akarta h menjek, nem tudtam menni. Picit rossz érzés, de nem vészes.

6. Nem szokott előfordulni, hogy a barátaim előtt vele írok.

7. Nincsenek barátaim. (nem önsajnáltatás)

2016. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Nem, még nem.

2. Hetente és együtt is alszunk akkor.

3. 5 hónap után.

5. Nem zavar, csak hívjon néha fel,hogy ne aggódjak.:)

6. Ráírok,hogy minden okés és így ő is letudva és a barátaim sem háborodnak fel.

7. Egyáltalán nem hanyagolom/hanyagoljuk őket, igen megtaláljuk az aranyközéputat.:D

17/l

2016. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi 3-ra nem válaszoltam, nem szoktuk tartani.:)
2016. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :)
2016. aug. 21. 10:14
 7/8 anonim válasza:

1.voltunk már

2.osztálytársam szóval sajnos nem sajnos heti 5,es szerintem ez se a legjobb, hogy minden eggyes nap latjuk egymast memhogy az egyutt alvas

3.fel eveket unneplunk meg talan elso 2honapot

4.2.

5.engem nem zavar

6.néha

7nagyjából megvan a közép út

2016. aug. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.igen

2.nyaron majdnem minden nap talalkozunk, de nem alszunk együtt

3.nem

4.11

5.menjen, kell a szabadsag sokat vagyunk együtt, de altalabn velem szivesebben megy

6.valtozo ha csak pl egy delutan beülünk vhova beszelgetni, akkor nem azzzal foglalkozunk, h a másiknak írjunk, ha mondjuk ott alszom a barátnőmnél nyilván beszélünk mondjuk este,de nem sokat

7.kicsit hanyagolva vannak

2016. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!