Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Hogy oldhatnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy oldhatnám ezt meg?

Figyelt kérdés
3 honapja megismertem egy lányt ő most lesz 16 en 17 vagyok.1 hónap ismerkedés után úgy elkezdtunk járni A lány már a kapcsolat elején azt mondta hogy az anyja nem engedné hogy barátja legyen szóval gondoljam át hogy megéri-e ez nekem. De én nagyon kedveltem őt es azt mondtam hogy ha az kell h titokban tartsuk akkor ezt fogjuk tenni Ez után életem legszebb két hónapját töltöttem vele de a battyja valahogy eszre vette hogy van valami ami nem meglepo mivel az ilyet szerintem nem lehet sokaig titkolni A lányt kérdőre is vonta emiatt az anyja de ő letagadta es az nem derült ki hogy együtt vagyunk. Ezután a lány törölte magát mimdenhonnan es a telefont se vette fel hiába próbáltam elérni. Mikor nagy nehezen sikerült beszélnem vele azt mondta hogy ezt azért csinálta hogy ne tudjak vele beszélni mert úgy majd elfelejtem őt és az lesz a legjobb mert úgy se lehetünk együtt. Én próbáltam meggyőzni hogy találunk majd valami megoldást erre de hiába beszéltem mert ő túlságosan is meg akar felelni az anyjanak. És most nem tudom h mit tegyek mert ő is szeret engem és én is szeretem őt de nem fogják hagyni h barátja legyen amit nem értek mert egy szülőnek nem azt kéne nézni hogy a gyereke boldog-e? És ha igen örülni ennek?
2016. aug. 22. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyja eléggé k*cs*g, már nem azért...
2016. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeintem ezen csak az idő tud segíteni, azért az anyukája sem várhatja el tőle, hogy örökké egyedül maradjon, csak gondolom még fiatalnak gondolja... (mondjuk 16évesen már nem az szerintem. De kinek mi...)
2016. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válászt de az idő most nem segíthet ezen mert a lány azt szeretné hogy felejtsem őt el mert szerinte ő nem ér annyit hogy ezt igy csináljam miatt de en ezt nem tudnám megcsinalni

És most sehogy se tudok vele beszélni mert azt hiszi h jobb lesz ha nem beszélünk pedig így csak rosszabb lesz mimdkettőnknek

2016. aug. 22. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!