Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15 éves egy 29 évessel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves egy 29 évessel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval kölcsönös a szimpátia de a korkülönbség én 15 éves lány vagyok ő 29 éves férfi ez csak nekem furcsa vagy másnak is, azon dilemmázunk napok óta hogy barátok vagy több legyen kettőnk között mert bevallom én is tetszek neki ő is tetszik nekem így nem tudjuk mit gondolnának rólunk vajon az emberek az én szüleim elnézőek nem zavarná őket valószínűleg :) 15 éves lány normális válaszokat szeretnék kérni és a pedofilos megjegyzéseket mellőzzük köszi :)

2016. aug. 22. 15:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%
ne írjak pedofilos megjegyzést, amikor ez egy tipikus pedo-szituáció? :D hátköszi, mit szeretnél akkor? :)
2016. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%
Hallod mézesmázasédesdrágabogyóm, most őszintén ... ha te egy anya lennél, és egy nap a 15 éves lányod előhozakodna avval, hogy egy 29 éves hapsival akar lenni, te mit tennél? Mire eléred az ő korát már pelenkázhatod.
2016. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
de rendes meg megért meg minden meg van benne :(
2016. aug. 22. 15:32
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
#1 Megerősítést szeretne hallani, hogy alátámassza a saját igazát és eloszlassa a kételyeket. Mert bizony kételkedik. Hogyha nem tenné, nem dobná ide, a köznép alá, hogy megítéljék az emberek, vajon mi is lenne a helyes.
2016. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
60%

#1


Pedo-szituáció?

WTF

Nem, hogy nem pedofília, de már nem is hebefília, maximum efebofília.

Próbáljátok meg, aztán kiderül. Szerintem 14 év igen nagy korkülönbség, nagy esélyt nem látnék arra, hogy ez működjön.

2016. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
13%
attólmég kétszer annyi idős, mint te...Söpörd már el a rózsaszín ködöt a fiúval együtt...#1 voltam
2016. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
13%
Egy kicsit sok a korkülönbség, gondolom a neten ismerkedtetek meg.Egy 29 éves srác már jóval érettebb mint te 15 éves fejjel.Ő már megjárta mindazokat a dolgokat amik neked még el sem következtek.Lassan 30 éves lesz, középkorú felnőtt férfi.Neked most jött el az a kor amikor nagyon de nagyon vigyáznod kell magadra!!!A srácnak már biztos volt barátnője, és többet akarná pár hónap múlva mint te.Vagy csak az jár az eszébe titkon hogy még érintetlen vagy ha az vagy.Sok férfi ezért kezd fiatalabb lányokkal, de ez akkor is beteges.Kiskorú vagy még, nem kellene ebbe belemenned mert te fogsz póruljárni.4 év korkülönbség vagy 5 az olyan normál kicsit idősebb korban is.De az hogy ő lassan 30 éves létére fiatal tinilányokat hajt, nem normális.Keresne valakit a saját korosztályában.
2016. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
egy gond van beleszerettem kegyetlenül na mit csináljak ...
2016. aug. 22. 15:34
 9/36 anonim ***** válasza:
12%
Komcsi elvtárs, ennyire nem vagyok a témában, legközelebb igyekszem szofisztikáltabban fogalmazni :) Maradjunk annál, hogy D.U.R.V.A. :D #1
2016. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
62%

Én ismerek egy lányt aki ugyanolyan helyzetben van mint te...de ők járnak is.

Semmi nem gátolja őket mert a korkülönbség nem számít...

de mondjuk köztük 11 év van.

Remélem segítettem.:)

2016. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!