Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meleg kérdés! Szerintetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Szerintetek az nagyon gáz ha egy 15 éves egy 21 évessel jön össze?

Figyelt kérdés

Attol félek h egy 15 éves fiú .....mint én is , olyan pasira vagyik aki még gyerek és tapasztalatlan. Szerintem egy 21 éves pasival kicsit ilyen apa-fia kapcsolat lenne folyton gyereknek nézne és nem tudna 100% -os an szerelemmel tekinteni rám .

De persze téma se lenne nyilvàn egy felnött férfit màs dolgok érdeklik mint egy tinit és szerintem nem figyelne oda ràm mint egy 17 éves....

Szerintetek ?

pls ha irtok eletkor is irjatok :)



2015. máj. 28. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé. Számomra olyan +-3év az optimális. 18F
2015. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nem gáz.

Ez emberfüggő és nem korfüggő, hogy kinek milyen a viselkedése bizonyos életkorban.

Ha normális a srác akkor egy próbát mindenképpen megér.

2015. máj. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:
100%
"Apa-fia kapcsolat"? 6 év korkülönbség mellett? :) Ne már :)
2015. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát én pont 15 évesen voltam egy 21 évessel :D :D Hogy hoztad össze pont ezt? :D


Egyszer voltunk együtt, de viszonylag jó volt.

2015. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

xD jo lehet túlreagàlom ...

csak ő lenne az első pasim

hat xD apa-fia kapcsolatot ugy ertem h folyton apaskodna es gyereknek nezne :/

2015. jún. 1. 08:46
 6/7 anonim válasza:

Nemhiszem hogy probléma lenne :)

Én 20 éves vagyok és jelenleg úgy néz ki egy 16 évessel fogok összejönni... tudom-tudom, ez két évvel kisebb különbség de a lényegen szerintem nem változtat. Egyáltalán nem nézem őt gyereknek meg igazából ahogy beszélgetünk meg minden nem is érzem azt hogy ő most ennyi évvel fiatalabb. Szóval a lényeg, hogy szerintem akár te is összejöhetsz egy 21 évessel, viszont haladj vele nagyon lassan, tapasztalatból is tudom, hogy sokan lelépnek ilyen esetben az első szex után... ezzel nem feltétlen azt mondom, hogy ő át akarna verni, hanem egyszerűen azt hogy vonzodik irántad és érdekes vagy neki, viszont ha esetleg meglesz a szex már nem leszel az és egyre jobban elkezdik zavvarni a korkülönbséges dolgok... na szóval mindegy, ha szeretnél beszélgetni szívesen beszélgetek én is veled :)

2015. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, túlreagálod. :)

Apa-fia kapcsolat akkor lehetne, ha a kiszemelted jócskán túl lenne a harmincon.

Gyakorlatilag egy 15 és egy 21 éves azonos korosztály. Egy 17 éves meg 21 éves között meg szinte nincs is különbség. Sokkal nagyobbak az enyéni eltérések, mint az életkorból adódóak.

Azért elég durva lenne, ha kisgyereknek nézne egy mindössze pár évvel fiatalabbat. :)

Hogy más dolgok érdeklik? Lehet, de nem az életkora miatt. Az ember érdeklődési köre nem megy át 2-3 évente gyökeres változáson. :) Másrészt az eltérő érdeklődési kör nem zárja ki az erős érzelmeket.

Szóval hajrá! ;-)

2015. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!