Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megmondjam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a barátnőmnek, hogy szuper jól néz ki meztelenül?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja járok a barátnőmmel, aki a legjobb barátom húga. Ő 13 éves én egyel több. Sokat csókolózunk, de eddig csak a kezét fogtam meg, és egyszer táncoláskor a fenekére csúsztattam a kezem. Szeretnék egy kicsivel többet is csinálni, de még nem volt bátorságom hozzá. Attól félek, ha elszúrok valamit, akkor barátnőt és egy barátságot is veszthetek.


Ma reggel átmentem hozzájuk. Csak ketten voltunk a barátommal. Úgy volt megbeszélve, hogy játszunk vagy filmet nézzük, míg a húga hazajön az edzésről. Lényeg, hogy közben dolgom akadt a WC-n. Ők a fürdőszobát nem szokták zárni, nincs hozzá kulcs se. Gyanútlanul benyitok és ott találtam a barátnőmet, aki épp zuhanyozott. Nem is kellett volna otthon lennie. Ezért nem kopogtam. Úgy tudtam, hogy kettesben vagyok a barátommal. Láttam az arcán, hogy ledöbben a meglepetéstől. Hát én is. Amint felocsúdtam, elrebegtem egy "bocsánatot" és kihátráltam. Pár pillanat volt az egész, de arra elég, hogy mindent meglássak.


Utólag kiderült, hogy edzés után a szakadó eső miatt nem ment vásárolni a barátnőjével. Korábban ért haza, de így is ronggyá ázott. Azért nem köszönt nekünk, mert nem akarta, hogy "csúnyán" lássam. Meg állítólag a pólója is eléggé átlátszó lett a víztől. Így viszont mindenét láttam. Utána többször bocsánatot kértem. Féltem, hogy megsértődik, de szerencsére egyáltalán nem haragszik. Tudta, hogy nem szándékos volt és nem tehetek róla. Ő is magát okolta. Azt mondta, hogy most már mindegy "túléli" csak nem így képzelte el az elsőt. De azért láthatóan zavarban volt, úgyhogy akkor nem erőltettem ezt a témát. Most nem tudom, hogy megmondjam-e neki, milyen szuperül néz ki meztelenül? Örülne, vagy inkább kínos lenne neki a téma? A másik az a megjegyzése, hogy „nem így képzelte az elsőt”. Szerintetek ez egy célzás, hogy "velem nem így képzelte el az elsőt" és ő is csinálna többet a csókolózásnál, vagy csak úgy általában nem így képzelte el? Nem akarom elszúrni a kapcsolatunkat. Már teljesen szétkombináltam az agyam.


2016. aug. 22. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se mond neki hogy jól néz ki Úgy. Csak 13 éves még megijedne. Hagyd rá. Ha neki nem baj akkor hagyd. Úgyis felhozza a témát ha akarja.
2016. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő 13. Te 14 vagy. Csak másfél hónapja jártok. Ugye nem akarsz máris lefeküdni vele? Nagyon-nagyon korán lenne még az, még az idősebbeknél is. Ne akarj te még semmi komolyabbat tőle, örülj, hogy ez van.
2016. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2-nek: Egyáltalán nem arra céloztam, hogy lefeküdjünk. A csókolózás és a lefekvés közt sok más dolog is létezik.
2016. aug. 22. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit szintén nem kell 13-14 éves korban felfedezni. És valószínű nem is menne bele. Feltéve, hogy értelmes lány.
2016. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2016. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne akard már szegény 13 éves kislányt rávenni ilyen dolgokra. Még legalább 2-3 évet várnia kéne... Oké fiúknál normális hamarabb felfedezni ezeket a dolgokat, de a lányoknál nem biztos, hogy lelkileg ez egészséges. Nem hiszem, hogy készen állna bármire
2016. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell semmi " kicsivel többet csinálni" egy 13 éves kislánnyal, te pö.cs.....

Eleve azt sem értem,miért engedik,hogy barátja legyen. Meg,hogy ő miért engedi,hogy fogdossad.


" Szerintetek ez egy célzás, hogy "velem nem így képzelte el az elsőt"

Mekkora fa.szkalap vagy..... Még csak 13 éves, ne álmodozz, hogy ebben a korban te fogod látni úgy először. Mire odáig eljut, talál másat,jobbat.

2016. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben konkrétan nem mondanám meg. De amugy mondhatod neki hogy csinos csak lehet tul perverznek fog tünni
2016. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki. :-) Szerintem nem ijed meg, én ha lány lennék örülnék neki hogy egy fiú kíván. :-)
2020. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!