Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit mondjak a barátnőmnek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek? (szakítás)

Figyelt kérdés

Most hétvégén írt rám skype-on, hogy dobta a barátja. (nagy szerelem volt)


Mondtam neki, hogy mellette vagyok, és kitartást, de nagyon nem vagyok a szavak embere, és nem nagyon tudom hogy mit mondjak neki holnap (osztálytársam)


(viszek neki csokit is :D)


2016. máj. 22. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell óriási bölcsességet mondani. A legfontosabb dolog egy ilyen helyzetben lévő embernél, hogy érezze, hogy mögöttte állsz és támogatod. Ennél többet amúgy sem tehetsz. Mozduljatok ki iskola után, ha az jobb neki. És nyugodj meg, nem kell a szavak emberének lenni hozzá.

Én is segítettem egy lánynak néhány egyszerű szóval és biztatással, ami elmondása szerint sokat jelentett neki. Ez az egymáshoz való viszonyunkban is meglátszott, és valóban jelenthetett neki valamit a támogatásom. (És én sem vagyok egy zseniális pszichológus.)

2016. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!