Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves korig büntethető...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig büntethető valaki ha párkapcsolatban él egy kiskorúval?

Figyelt kérdés

A baratom(fiu) 14 jovore lesz 15

En (lany) 17 vagyok oktoberben 18.

'Édes'anyam ezzel fenyeget h fel jelent engem mert nem szinpatikus neki a baratom. (Nem a korszamit mert agyilag is feljetebb a tobbi fiunal)



2016. aug. 23. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem érne a feljelentéssel, a srác nem 14 alatti.
2016. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 nek van igaza!
2016. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Kis pedonéni :D


Egyáltalán nem büntetendő ;) xd


UI.: hány fejjel alacsonyabb nálad?

2016. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem kell alacsonyabbnak lennie mert idősebb, én 15 vagyok fiú, 180cm magas, a nővérem meg aki 22 éves kb 165 cm, vagy még talán alacsonyabb.
2016. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatért nem lehet feljelenteni, eleve ilyen jogi kategória nincs.

Megrontásért igen, ami akkor van, ha egy nagykorú (18. életévét betöltött) személy egy 14. életévét be nem töltöttel közösül vagy fajtalankodik, illetve akkor, ha egy 14-18 közötti egy 12. életévét be nem töltöttel teszi ugyanezt.

Szóval nyugodtan feljelenthet, a rendőrségen pofán fogják röhögni.

2016. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egy es fel fejjel magasabb:) rohadtul meg nyugtato az eddigi válaszok koszonom
2016. aug. 23. 16:00
 7/17 anonim ***** válasza:
#5-ös abszolút jól írta :) Egyébként az emberi oldalát nézve, én pöppet kiakadnék, ha BÁRMELYIK családtagom feljelentene...vagy beszéld meg vele, vagy költözz el de nagyon gyorsan...:/ 19/F
2016. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Amint tudok el is fogok. A baratom szulei tudomasunk szerint kedvelnek engem. Vagy oda megyek egy idore mig ossze jon egy kis penz. Itt tuti nem maradok. :)

Nem ez az elso hogy fenyeget.

2016. aug. 23. 16:07
 9/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, utolsónak igaza van, beszéld meg vele hogy ilyennel ne fenyegessen, mert tényleg mégiscsak családtag. próbáld megmondani neki, hogy teljesen normális a srác.
2016. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

De még ha külső szemlélőként tényleg gázos lenne a srác [amit nyilván én nem tudok :D ], akkor se az a megoldás, hogy feljelent. Normális családokban ezt meg lehet beszélni, lesz belőle egy kis durci, egy kis veszekedés, de nem feljelentés, könyörgöm >.< annak viszont örülök, hogy van hova menned :)

2016. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!