Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nm tud a pasim nm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nm tud a pasim nm tud csokolozni

Figyelt kérdés
A pasim nm tud csokolozni a szeme nyitva és túl nyálas mit csináljak?

2016. aug. 27. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
te meg írni nem tudsz 1:1
2016. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Szívd ki a nyálát előtte és húzz be neki egyet és akkor a szeme is csukva lesz, de kényerítsd, hogy a szüleinek azt mondja, hogy leesett a lépcsőn és a szemét beverte :)

csak ezzel tudok szolgálni

17F

2016. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2haha #1ha nm teccik a kérdés ne irj
2016. aug. 27. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Miért a pasid akkor?:D tipikus..kapcsolat elött azért felszokták mérni az ilyesmit. Én olyan az én esetemben csajjal nem is kezdek amelyik szarúl csókol...egyébként meg lehet tanulni mond neki, hogy ez így szar, és hogyan lenne jó attól, hogy ide írod ugyan olyan szar marad.
2016. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ohh.. egyes a szambol vette ki a szot. Amugy tanitsd meg :D
2016. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én nm szeretném mondani neki h roszul csinálja :(
2016. aug. 28. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ohh az én barátom is ugyanilyen volt, +a nyelvét se használta. Amúgy nemrég mondta, hogy ő sem élvezte ám. Nyugi, megváltozik, irányíthatnád egy kicsit.
2016. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtek csókolózni,vedd ki magad a csókból és te irányítsd

Apró rövid csókokkal.A nyálat meg mondd meg neki

2016. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindekinek
2016. aug. 29. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!