Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves lány vagyok a pasim...

Tenten208 kérdése:

13 éves lány vagyok a pasim 14 éves amikor legutóbb átjött elkezdet simogatni. De csak ruhán keresztül csókolózni meg már csókolóztunk. Én is élveztem meg ő is de megrémültem és leállítottam ő meg rögtön megállt és bocsánatot kért, ez baj?

Figyelt kérdés
Azóta meg sem csókolt ez azt jelenti hogy túl elutasító voltam többet engedjek neki vagy csak csókoljam meg és mondjam hogy szeretlek vagy mindkettő?Az a lényeg hogy 1 éve járunk és én nagyon szeretem és nem akarok vele szakítani mit tegyek?

2013. jan. 18. 20:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Hogy lehet ruhán keresztül csókolózni?:D
2013. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Egy éve??? Jesszus, lassan már az oviban kezditek...

Na de a lényeg, jól tetted hogy elállítottad. Még angyon korai lenne bármi több a csók még ok de több ne legyen semmiképp. Ha szeretnéd hogy ujra legyen csók ekzdeményezd Te és mondd meg hogy az teljesen ok Te csak többet nem akarsz egyenlőre.

2013. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az hogy megrémültél, az nem gond, ezek szerint lehet h neked ez túl gyors, hoyg még szexeljetek - ha gondolod, és tényleg szeretnéd te is, akk hajrá, bár úgy gondolom 14 évesen még elég korai lenne.

Nem voltál bunkó, és nem veszett el semmi, szóval ne aggódj.

2013. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

nyugtasd meg hogy jó volt

mond el amit ide írtál és folytassátok

2013. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. :) Ez azért volt, mert tisztel, ez igazából nagyon jó jel. Mondd el neki ugyanezt, hogy jó érzés volt, élvezted, de kicsit megrémültél, reméled megérti, és hogy nagyon szereted, csak "ne rohanjunk annyira".


Ezt ezen a módon könnyen meg lehet beszélni, és akkor nem lesz semmi gond. Most épp valószínűleg lelkiismeretfurdalása van (ami jó!!), talán úgy érzi, hogy talán úgy érzed, túlságosan nyomulós stb. Ilyenkor még nem nagyon tudjátok, hogy mettől meddig, de ha megbeszélitek így, akkor minden rendben lesz. :)


Egyébként tényleg korai 13 évesen a szexualitás, nem is veszélytelen (pl. testileg sem vagy (vannak általában a korodbeli lányok) egészen kifejlődve), tehát ennek nem kell rólatok szólnia, tiszteletben kell tartani, hogy valami még korai, és majd a maga megfelelő idejében elkezdeni. :)

2013. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Kedves Lilla, képzelj oda egy vesszőt a "keresztül" szó után, akkor majd megérted, hogy mit akart írni a kérdező :)
2013. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem elég egy vesszőt odaképzelni, eleve a mondatszerkezet van összekeverve.
2013. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Persze, tudom, csak valamivel érthetőbbé próbáltam varázsolni :D
2013. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!!!! :)
2013. jan. 18. 21:26
 10/29 anonim ***** válasza:
26%

ja, hogy már a 14 éves kisfiúkat is pasinak hívják, jó ezt tudni...

menjetek vissza játszani, még nem való nektek a szex

2013. jan. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!